V košíku máte 0 položek

Volejte 777 855 100

Kategorie
Facebook

 FREERIDE V RAKOUSKU

Nabízíme Vám exkluzivní nabídku výuky techniky lyžování v hlubokém sněhu a neupraveném terénu v Rakouských Alpách, s možností zapůjčení ručně vyráběných lyží SKILOGIK.
Naučíte se lyžovat tzv. "Technologií ABS", což je technický základ pro snadné lyžování nejen v neupraveném terénu a hlubokém sněhu. Používání této techniky Vám dozajista umožní zdokonalit své lyžařské umění za všech podmínek. Díky Technologii ABS poznáte, jak lze lyžovat snadno a bez vynaložení velké námahy. 
Součástí kurzu je také názorná instruktáž na videu.  
Výuka je určena pro všechny výkonnostní stupně lyžařů a probíhá ve skupinách v maximálním počtu 7 lyžařů. Vaším instruktorem Vám bude zkušený profesionální "guide" a skvělý lyžař s mnohaletými zkušenostmi nejen v Evropě, ale i ve Spojených státech a Kanadě.
Lyžovat je možné na svých lyžích, které si přivezete nebo můžete za příplatek využít nabídku zapůjčení unikátních, ručně vyráběných lyží SKILOGIK, které jsou skvělou volbou pro lyžování v hlubokém nebo měkkém sněhu. Lyže SKILOGIK disponují díky své unikátní konstrukci vynikajícími jízdními vlastnostmi také v boulích nebo i na upravené sjezdovce. Více o lyžích SKILOGIK a jejich konstrukci najdete ZDE.
Ubytování je zajištěno v pěkném bytovém domě v 1 a 2lůžkových pokojích v alpském městečku Ginzling na konci údolí Zillertal (vzdálené cca 5km od lyžařského střediska Mayrhofen). Cena ubytování zahrnuje 2x snídani. Večeře je možné zajistit v okolí penzionu za příplatek. Penzion je vybaven kompletně zařízenou kuchyní a umožňuje též vlastní vaření.
Termín: dle dohody
Cena: 5.500 Kč/osoba


Cena zahrnuje:
2x ubytování ve dvoulůžkových pokojích, snídaně, využití venkovní sauny, ložní prádlo, závěrečný úklid a 2denní výuku lyžařské techniky ABS. 

Cena nezahrnuje:
permanentku na 2 dny lyžování v lyžařském středisku Mayrhofen ( 88,-) nebo Hintertux, povinný příplatek za energie (€ 30,-), dopravu, zdravotní pojištění, zapůjčení lyží Skilogik (800 Kč).


V případě zájmu pište na info@kamisport.cz
Zákaznický servis

Nevíte si rady s výběrem?
Potřebujete radu nebo doplňující informace?

Jsme Vám k dispozici:
info@kamisport.cz

+420 777 855 100 Karel

+420 774 344 600 David

Vytvořila společnost Nový Web s.r.o. | © 2012 - 2019 Copyright