V košíku máte 0 položek

Volejte 777 855 100

Kategorie
Facebook

 Halti

Halti je finská společnost specializovaná na výrobu rekreačního a sportovního oblečení, ale i vybavení pro outdoorové aktivity. Nese jméno po nejvyšším finském vrcholu Halti a za léta svého fungování se stala uznávanou značkou spojovanou s funkčností v kombinaci s nejnovější módou.

V současné době je Halti mezinárodní společností, která se orientuje především na výrobu oblečení na horolezectví, běh na lyžích, sjezdové lyžování i pěší turistiku. Sportovní nadšenci se mohou na odborně zpracované vybavení spolehnout v každém ročním období. Na Halti nedají dopustit ani profesionální sportovci a značka je oficiálním sponzorem mnoha špičkových sportovců v různých sportovních odvětvích. Je partnerem finského lyžařského týmu.

Halti velmi investuje do vývoje a inovací svých produktů a materiálů, takže se i amatérští a rekreační sportovci mohou těšit z nadstandardního sportovního vybavení.

V nabídce Kamisportu je do posledních detailů vypracované sportovní oblečení Halti vhodné na lyžování a zimní sporty. Veškeré oblečení je vyrobeno ze speciálních materiálů s membránou a zajistí nadstandardní ochranu proti mrazu.

Zákaznický servis

Nevíte si rady s výběrem?
Potřebujete radu nebo doplňující informace?

Jsme Vám k dispozici:
info@kamisport.cz

+420 777 855 100 Karel

+420 774 344 600 David

Vytvořila společnost Nový Web s.r.o. | © 2012 - 2019 Copyright