V košíku máte 0 položek

Volejte 777 855 100

Kategorie
Facebook

 Konstrukce

Představujeme Vám unikátní konstrukci Skilogik. Pro výrobu lyží používají ve Skilogiku pouze ty nejkvalitnější materiály. Unikátnost podtrhuje též 100% ruční vyroba.


Clear Iron:

Vyrobeno kombinací dvou různých vzorů, pouze vrstva průhledného železa ochrání povrch Vašich lyží před poškozením a zajistí, aby Vaše lyže vypadaly skvěle i když je nešetříte.

Ozdobná mozaika z dřevěné dýhy:

Dřevěné mozaiky navrchu lyží Skilogik jsou přírodní a bez barvení. Skilogik je velice pyšný na vyrobu jednotlivých párů lyží – každý pár je jedinečným dílem. Skilogik začal dělat dřevěný design, protože je krásný, ale zjistil že dřevěný plát navrchu absorbuje a tlumí vibrace, čímž poskytuje hladší jízdu. Rozdíl můžete cítit ve vyšších rychlostech a za těžších sněhových podmínek.

Vector 8:

Kompozitová vrstva je vyvinutá exkluzivně Skilogikem z karbonového vlákna a laminátu. Pláty jsou orientované do Vektor 8 středu nad a pod dřevěné jádro. Každý Vector 8 střed je centrem ohýbacích sil vycházejících v 8 směrech. Počet Vector 8 středů závisí na velikosti lyží. Většina lyží má 20000 středů, širší varianty jich mají více. Každý Vector 8 střed zvyšuje torzní tuhost lyže pro poskytnutí lepšího držení hrany ve výsledném provedení oblouku.

Black Locust Sidewalls:

Black Locust bočnice je přirozeně odolná vodě a vlhkosti. Je to nejtvrdší dřevo používané při výrobě komerčních lyží a zaručuje držení hrany pro čistší oblouk.

Jádro z tvrdého dřeva:

Raději než abychom zpracovávali jedno jádro za druhým, Skilogik zpracovává jádra obou lyží zároven. Při tomto procesu je dosaženo maxilmální odchylky 0,015 mm. Tato preciznost umožnuje vytvářet mnohostrannou pružnost a také zajištuje, že Vaše levá i pravá lyže jsou v porovnání naprosto identické.

Výjímečná odolnost hran:

Hrany z německé oceli s vysokým obsahem uhlíku s větší plochou jsou spojené navrchu po celé šířce tak, aby se hrana neutrhla. Pro každou lyži Skilogik používá jeden plát ocele a ručně jej upevní za studena po celém obvodu. Ruční výroba hran se touto cestou vyhne spojům náchylným k poškození. Nakonec Skilogik upravuje hrany se základním úhlem 0,7 stupně a úhlem zkosení hrany 1,5 stupně.

Pryž:

Skilogik používá speciální pryž vyráběnou v Japonsku, která navyšuje pevnost navrchu ocelové hrany.

Black Magik:

Poté co odborníci ve Skilogiku vyzkoušeli nespočet možností, jasným favoritem se stala nejtvrdší grafitová skluznice na světě, využívaná pro závodní účely. Pro Skilogik je vyráběna v Německu, skvěle absorbuje vosk a je mimořádně odolná proti poškrábání. Skilogik si dává záležet na každé lyži, aby byla skluznice opravdu perfektní. Každá skluznice je poté ručně jemně nabroušena kamenem a napuštěna horkým voskem.


Zákaznický servis

Nevíte si rady s výběrem?
Potřebujete radu nebo doplňující informace?

Jsme Vám k dispozici:
info@kamisport.cz

+420 777 855 100 Karel

+420 774 344 600 David

Vytvořila společnost Nový Web s.r.o. | © 2012 - 2019 Copyright