V košíku máte 0 položek

Volejte 777 855 100

Kategorie
Facebook

 Muc-Off

Muc-off je anglická značka profesionálních kosmetických produktů, které se využívají ve sportovním odvětví. Produkty Muc-Off jsou určeny pro mytí, ochranu a péči o sportovní příslušenství i o samotné sportovce. Výrobky Muc-Off jsou potřebné v řadě sportů, jako je například cyklistika, hokej, horolezectví, lyžování nebo fitness.

Produkty značky Muc-Off jsou maximálně šetrné k životnímu prostředí a splňují tak vizi společnosti o zodpovědném přístupu k naší planetě. Jedná se o kvalitní přípravky založené na přírodní složce, které jsou snadno biologicky odbouratelné a vodou rozpustné. Neobsahují agresivní kyseliny ani CFC a v přírodě se snadno rozloží. Samotná společnost Muc-Off se angažuje v řadě ekologických projektů a sportovních akcích.

Čisticí prostředky Muc-Off jsou multifunkční a můžete je využít při údržbě motocyklů, jízdních kol, aut, lyží či snowboardů. Možností využití mazacích a čisticích prostředků Muc-Off je celá řada a na mnoho z nich vám stačí pouze jeden prostředek. Zkrátka čisticí produkty Muc-Off můžete využít jako mazání na kolo, při mytí motocyklů nebo leštění silničních i terénních motocyklů.

 

Zákaznický servis

Nevíte si rady s výběrem?
Potřebujete radu nebo doplňující informace?

Jsme Vám k dispozici:
info@kamisport.cz

+420 777 855 100 Karel

+420 774 344 600 David

Vytvořila společnost Nový Web s.r.o. | © 2012 - 2019 Copyright