V košíku máte 0 položek

Volejte 777 855 100

Kategorie
Facebook

 Lyžařské oblečení DAINESE - ochrana, pohodlí a spolehlivost

Již roku 1972 se začala psát historie italské značky Dainese, která chrání zdraví aktivních sportovců i při extrémnějších druzích sportu. V nabídce značky Dainese lze nalézt vysoce kvalitní ochranné sportovní oblečení vhodně pro sjezdové lyžování, snowboarding, MTB a MOTO sport. Špičkové vybavení je navrhnuto tak, aby chránilo sportovce, bylo spolehlivé a zároveň komfortní.

Zakladatel značky Lino Dainese, vášnivý motorkář a podnikatel, začal s navrhováním a výrobou ochranných oděvů nejprve pro cyklisty. Nechal se mimo jiné inspirovat konstrukcí středověkých brnění a vlastnostmi přírodních materiálů. Od té doby jsou výrobní technologie neustále vyvíjeny a přizpůsobovány aktuálním potřebám při provozování různých druhů sportu. V současné době má společnost svůj tým expertů výzkumu a vývoje D-Tec (Dainese Technologie Center), kteří navrhují a testují produkty se zaměřením na maximální ochranu sportovce.

Dainese je všeobecně známá jako značka ochranného oblečení a pomůcek pro motorkáře a motocyklové závodníky. Výrobky Dainese jsou součástí nezbytné výbavy takových legend jako je Giacomo Agostini nebo Valentino Rossi, ale oblibu si získaly i u amatérských jezdců, kteří oceňují zejména kvalitní chrániče páteře a kolenní slidery. Chrániče páteře pak používají i snowboardisté, lyžaři a cyklisté, zejména ti, kteří provozují freeride nebo sjezd.

Lino Dainese zavedl systém ochrany "head-to-toe", tedy ochranu od hlavy až k patě, který chrání zdraví sportovce a optimalizuje jeho výkon. Přidanou hodnotou je propracovaný design, který povyšuje ochrannou pomůcku na módní záležitost.

Naše nabídka lyžařského oblečení Dainese a ochranných pomůcek Dainese:

Zákaznický servis

Nevíte si rady s výběrem?
Potřebujete radu nebo doplňující informace?

Jsme Vám k dispozici:
info@kamisport.cz

+420 777 855 100 Karel

+420 774 344 600 David

Vytvořila společnost Nový Web s.r.o. | © 2012 - 2019 Copyright