V košíku máte 0 položek

Volejte 777 855 100

Kategorie
Facebook

 MONTANA SERVIS LYŽÍ

Servis

Lyžařský servis Montana je vybaven stroji značky MONTANA swiss. Tři servisní automaty a kompletní sada malých strojů, včetně moderního Wax Futuree, jsou nutnou, ale nikoliv postačující podmínkou dokonalého servisu. Ten je postaven především na pečlivé práci servismana, na špičkové kvalitě servisu, individuálním přístupu, poskytování nadstandardních služeb našim zákazníkům a pohodovém prostředí. Přijďte vyzkoušet náš servis a jsme pevně přesvědčeni, že nebudete litovat.


servis interiér

 

Speciality servisu:

OPRAVA SKLUZNICE - VÝSEK přesným CNC frézováním

Od prosince 2011 používáme speciálně upravený router pro precizní a šetrné CNC odférzování poškozené skluznice přesně jen na povrch spodní nosné vrstvy lyží a SNB a následné absolutně přesné vsazení nové skluznice. Touto technologií vznikají výseky křivkových tvarů, které jsou mnohem odolnější, než ručně či raznicí vytvářené výseky s přímými okraji. Navíc jsme schopni z kvalitních sintrovaných barevných skluznic vytvořit velice přesnou, trvanlivou a kreativní "intarzii" podle přání zákazníka. Takže se vlastně můžete na každý kámen na kopci těšit :-)

OPRAVA POŠKOZENÝCH, VYTRŽENÝCH I PRASKLÝCH HRAN

Díky mnohaleté zkušenosti servisního technika, jeho trpělivosti a pečlivosti, zásobám nových, ve výrobě používaných typů hran, jsme schopni i zdánlivě beznadějně poškozené hrany rovnat, vlepovat do rekonstruované konstrukce lyže i vsazovat části nových hran při zachování původní geometrie lyží i SNB.

MONTÁŽ VÁZÁNÍ A DESEK přesným CNC vyvrtáváním

Otvory pro všechny typy vrtáme podle přesných výkresových souřadnic, zohledňujících velikosti skeletů, individuální posuny montážních bodů a to na jakékoliv šířky lyží, počínaje běžkami a konče pravověrnými freeride lyžemi s šíří hubenějšího snowboardu. Dejte s námi sbohem nepřesným papírovým i drahým servisním šablonám či montážím "na prasáka"!

Zákaznický servis

Nevíte si rady s výběrem?
Potřebujete radu nebo doplňující informace?

Jsme Vám k dispozici:
info@kamisport.cz

+420 777 855 100 Karel

+420 774 344 600 David

Vytvořila společnost Nový Web s.r.o. | © 2012 - 2019 Copyright