V košíku máte 0 položek

Volejte 777 855 100

Kategorie
Facebook

 SKILOGIK

 

Dovolte, abychom Vám představili firmu Skilogik. Jejím zakladatelem a majitelem je David Mazzarella, který již dvanáctým rokem navrhuje a vyrábí v různých variantách tyto unikátní ručně vyráběné lyže. V počátku David začínal s výrobou lyží ve svém domě v americkém Coloradu. Postupem vývoje výrobu přesunul a nyní je značka Skilogik nejdynamičtěji se rozvíjející lyžařskou firmou na světě.

David za svůj život získal zkušenosti prací v malých i velkých závodech na výrobu lyží na několika kontinentech. Je mnoho možností, jak provest jednotlivé výrobní kroky. Na základě svých poznatků se David snažil přijít na to, které výrobní kroky je lepší přenechat „hightech“ strojům a které je lepší přenechat šikovným rukám. David také několik let navrhoval design lyží a ten také testoval.

U Skilogiku měl David možnost začít novou výrobu od prvopočátku, kombinovat nejlepší metody v každém článku procesu výroby. V první řadě hledal levnou lokalitu pro výrobnu, aby nemusel mít obavu o konečné náklady. Zni to zvlaštně, ale je to tak. Drahé výrobní lokality vás nutí ke kompromisu použít levnější materiály na výrobu nebo zkrátit délku výroby. Alternativou je outsourcing do levné lokality, čímž ohrožujete výslednou kvalitu produktu. A to David nechtěl.

Zvolil proto třetí variantu. Odstěhoval se s celou svojí rodinou přes půl planety, kde může lyže designovat a vyrábět těmi nejlepšími metodami. David přizval inženýry, kteří sdílejí obdobné vize.

Společně vymysleli stroje, které do té doby neexistovaly. Najali řemeslníky s šikovnějšíma rukama než jsou ty jejich a naučili je, jak mají vyrobit skvělé lyže. A oni naučili mnohému také Davida. Po dvou letech prací bylo produkční centrum plně funkční tak, aby se David mohl zaměřit na vytváření nových modelů lyží za použití těch nejlepších materiálů.

David si nyní prožívá sen výrobce lyží. Při návrzích a výrobě nejsou David a spol. omezováni žádnou firemní politikou, jaká je typická pro velké firmy. Lyže se vyrábí každý den v malém počtu po celý rok. "Na každém páru lyží trávíme tolik času, kolik potřebujeme a přitom využíváme nejlepší dostupné materiály a procesy", říká David Mazzarella. Protože je David vášnivým lyžařem, zdálo se mu logické lyže i vyrábět – a odtud vznikl i název Skilogik. Skilogik je pro lyžaře, kteří mají slabost pro neobyčejné lyže. Bavte se!

 
NEW
Skilogik Piton
Skilogik Piton
17 243,- Kč
NEW
Skilogik Yeti
Skilogik Yeti
17 243,- Kč
NEW
Skilogik Isis TT
Skilogik Isis TT
15 377,- Kč
NEW
Skilogik Isis RL
Skilogik Isis RL
15 377,- Kč

První Předchozí [1] 2 Další Poslední

Zákaznický servis

Nevíte si rady s výběrem?
Potřebujete radu nebo doplňující informace?

Jsme Vám k dispozici:
info@kamisport.cz

+420 777 855 100 Karel

+420 774 344 600 David

Vytvořila společnost Nový Web s.r.o. | © 2012 - 2019 Copyright