Snowboardové helmy


Bolle V-LINE (55 - 59) CM Lyžařská helma se štítem, černá, veľkosť (55 - 59)

Bolle V-LINE (55 - 59) CM Lyžařská helma se štítem, černá, veľkosť (55 - 59)

✅ Prvotřídní unisex sjezdová helma Bolle V-LINE s možností využití s většinou dioptrických brýlí. Do helmy nefouká a samozabarvující se štít dává možnost využití v každém počasí...Bolle V-LINE (59 - 62) CM Lyžařská helma se štítem, černá, veľkosť (59 - 62)

Bolle V-LINE (59 - 62) CM Lyžařská helma se štítem, černá, veľkosť (59 - 62)

✅ Prvotřídní unisex sjezdová helma Bolle V-LINE s možností využití s většinou dioptrických brýlí. Do helmy nefouká a samozabarvující se štít dává možnost využití v každém počasí...Kask PIUMA R CLASS SPORT Lyžařská helma, růžová, veľkosť 56

Kask PIUMA R CLASS SPORT Lyžařská helma, růžová, veľkosť 56

✅ PIUMA R CLASS SPORT od značky Kask je ideální pro lyžaře, kteří chtějí sportovně elegantní design se zaměřením na funkčnost a bezpečnost. Integrovaný a antikorozní štít, který poskytuje panoramatický výhled je samozřejmostí. K významným prvkům patří také kožené ušnice či kožené polstrování pod bradou z eko-kůže. Dvojitá čočka dokáže obsáhnou i dioptrické brýle. V případě potřeby lze podšívku lehce vyjmou a vyčistit. Samozřejmostí je aktivní ventilační systém...Kask PIUMA R CLASS SPORT Lyžařská helma, růžová, veľkosť 58

Kask PIUMA R CLASS SPORT Lyžařská helma, růžová, veľkosť 58

✅ PIUMA R CLASS SPORT od značky Kask je ideální pro lyžaře, kteří chtějí sportovně elegantní design se zaměřením na funkčnost a bezpečnost. Integrovaný a antikorozní štít, který poskytuje panoramatický výhled je samozřejmostí. K významným prvkům patří také kožené ušnice či kožené polstrování pod bradou z eko-kůže. Dvojitá čočka dokáže obsáhnou i dioptrické brýle. V případě potřeby lze podšívku lehce vyjmou a vyčistit. Samozřejmostí je aktivní ventilační systém...Kask PIUMA R CLASS SPORT Lyžařská helma, oranžová, veľkosť 58

Kask PIUMA R CLASS SPORT Lyžařská helma, oranžová, veľkosť 58

✅ PIUMA R CLASS SPORT od značky Kask je ideální pro lyžaře, kteří chtějí sportovně elegantní design se zaměřením na funkčnost a bezpečnost. Integrovaný a antikorozní štít, který poskytuje panoramatický výhled je samozřejmostí. K významným prvkům patří také kožené ušnice či kožené polstrování pod bradou z eko-kůže. Dvojitá čočka dokáže obsáhnou i dioptrické brýle. V případě potřeby lze podšívku lehce vyjmou a vyčistit. Samozřejmostí je aktivní ventilační systém...Bolle BACKLINE VISOR 1 Lyžařská helma, bílá, veľkosť (56 - 58)

Bolle BACKLINE VISOR 1 Lyžařská helma, bílá, veľkosť (56 - 58)

✅ Bolle BACKLINE VISOR +1 je prvotřídní unisex sjezdová helma s možností využití s většinou dioptrických brýlí. Do helmy nefouká a náhradní kontrastní zorník dává možnost výměny dle aktuálního počasí...Bolle BACKLINE VISOR Sjezdová helma, černá, veľkosť (59 - 61)

Bolle BACKLINE VISOR Sjezdová helma, černá, veľkosť (59 - 61)

✅ Prvotřídní unisex sjezdová helma Bollé BACKLINE VISOR s možností využití s většinou dioptrických brýlí. Do helmy nefouká a náhradní kontrastní zorník dává možnost výměny dle aktuálního počasí...Kask ESSENTIAL PHOTOCHROMIC Lyžařská helma, černá, veľkosť (57 - 58)

Kask ESSENTIAL PHOTOCHROMIC Lyžařská helma, černá, veľkosť (57 - 58)

✅ Lyžařská helma Kask ESSENTIAL PHOTOCHROMIC je ideální pro lyžaře, kteří hledají elegantní a klasický vzhled se skvělou funkčností a bezpečností. Helma disponuje inteligentním integrovaným ventilačním systémem v přilbě, který zajišťuje výborné proudění vzduchu v helmě. Helma disponuje technologií dvojitého skla a má vysokou odolnost vůči zamlžení...Bolle BACKLINE VISOR Sjezdová helma, černá, veľkosť (56 - 58)

Bolle BACKLINE VISOR Sjezdová helma, černá, veľkosť (56 - 58)

✅ Prvotřídní unisex sjezdová helma Bollé BACKLINE VISOR s možností využití s většinou dioptrických brýlí. Do helmy nefouká a náhradní kontrastní zorník dává možnost výměny dle aktuálního počasí...Bolle BACKLINE VISOR Sjezdová helma, , veľkosť 54-56

Bolle BACKLINE VISOR Sjezdová helma, , veľkosť 54-56

✅ Prvotřídní unisex sjezdová helma Bollé BACKLINE VISOR s možností využití s většinou dioptrických brýlí. Do helmy nefouká a náhradní kontrastní zorník dává možnost výměny dle aktuálního počasí...Atomic SAVOR VISOR STEREO Unisex lyžařská helma, černá, veľkosť (59 - 63)

Atomic SAVOR VISOR STEREO Unisex lyžařská helma, černá, veľkosť (59 - 63)

✅ Moderní, prémiová přilba s visorem Atomic SAVOR VISOR STEREO má pevnou ABS skořepinu. Upínací systém Fit 360° umožní přesné nastavení nejen dle obvodu ale i dle tvaru hlavy. Prémiové vnitřní polstrování X-Static je odnímatelné a pratelné. Visor lze nastavit pro jízdu s dioptrickými brýlemi. Kvalitní zorník s protimlžicí úpravou a vrstvou proti poškrábání...Atomic SAVOR VISOR STEREO Unisex lyžařská helma, černá, veľkosť (63 - 65)

Atomic SAVOR VISOR STEREO Unisex lyžařská helma, černá, veľkosť (63 - 65)

✅ Moderní, prémiová přilba s visorem Atomic SAVOR VISOR STEREO má pevnou ABS skořepinu. Upínací systém Fit 360° umožní přesné nastavení nejen dle obvodu ale i dle tvaru hlavy. Prémiové vnitřní polstrování X-Static je odnímatelné a pratelné. Visor lze nastavit pro jízdu s dioptrickými brýlemi. Kvalitní zorník s protimlžicí úpravou a vrstvou proti poškrábání...Atomic SAVOR VISOR STEREO Unisex lyžařská helma, bílá, veľkosť (55 - 59)

Atomic SAVOR VISOR STEREO Unisex lyžařská helma, bílá, veľkosť (55 - 59)

✅ Moderní, prémiová přilba s visorem Atomic SAVOR VISOR STEREO má pevnou ABS skořepinu. Upínací systém Fit 360° umožní přesné nastavení nejen dle obvodu ale i dle tvaru hlavy. Prémiové vnitřní polstrování X-Static je odnímatelné a pratelné. Visor lze nastavit pro jízdu s dioptrickými brýlemi. Kvalitní zorník s protimlžicí úpravou a vrstvou proti poškrábání...Atomic SAVOR VISOR STEREO Unisex lyžařská helma, bílá, veľkosť (51 - 55)

Atomic SAVOR VISOR STEREO Unisex lyžařská helma, bílá, veľkosť (51 - 55)

✅ Moderní, prémiová přilba s visorem Atomic SAVOR VISOR STEREO má pevnou ABS skořepinu. Upínací systém Fit 360° umožní přesné nastavení nejen dle obvodu ale i dle tvaru hlavy. Prémiové vnitřní polstrování X-Static je odnímatelné a pratelné. Visor lze nastavit pro jízdu s dioptrickými brýlemi. Kvalitní zorník s protimlžicí úpravou a vrstvou proti poškrábání...Atomic SAVOR VISOR STEREO Unisex lyžařská helma, černá, veľkosť (51 - 55)

Atomic SAVOR VISOR STEREO Unisex lyžařská helma, černá, veľkosť (51 - 55)

✅ Moderní, prémiová přilba s visorem Atomic SAVOR VISOR STEREO má pevnou ABS skořepinu. Upínací systém Fit 360° umožní přesné nastavení nejen dle obvodu ale i dle tvaru hlavy. Prémiové vnitřní polstrování X-Static je odnímatelné a pratelné. Visor lze nastavit pro jízdu s dioptrickými brýlemi. Kvalitní zorník s protimlžicí úpravou a vrstvou proti poškrábání...Bolle MIGHT VISOR (55 - 59) CM Lyžařská helma se štítem, bílá, veľkosť (55 - 59)

Bolle MIGHT VISOR (55 - 59) CM Lyžařská helma se štítem, bílá, veľkosť (55 - 59)

✅ Prvotřídní Unisex sjezdová helma Bollé MIGHT VISOR se štítem. Do helmy nefouká a umožňuje využití s většinou dioptrických brýlí...Bolle MIGHT VISOR (59 - 62) CM Lyžařská helma se štítem, černá, veľkosť (59 - 62)

Bolle MIGHT VISOR (59 - 62) CM Lyžařská helma se štítem, černá, veľkosť (59 - 62)

✅ Prvotřídní Unisex sjezdová helma Bollé MIGHT VISOR se štítem. Do helmy nefouká a umožňuje využití s většinou dioptrických brýlí...Bolle MIGHT VISOR (55 - 59) CM Lyžařská helma se štítem, černá, veľkosť (55 - 59)

Bolle MIGHT VISOR (55 - 59) CM Lyžařská helma se štítem, černá, veľkosť (55 - 59)

✅ Prvotřídní Unisex sjezdová helma Bollé MIGHT VISOR se štítem. Do helmy nefouká a umožňuje využití s většinou dioptrických brýlí...POC AURIC CUT Lyžařská helma, černá, veľkosť 55-58

POC AURIC CUT Lyžařská helma, černá, veľkosť 55-58

✅ Lyžařská helma POC AURIC CUT je velmi univerzální pro široké spektrum lyžařů vycházející konstrukčně z modelu Auric, ale bez hybridních ušnic. Ale na druhou stranu nechybí regulovatelné stahování i odvětrávání a měkké uši pro větší komfort. EPP jádro a vstřikovaná ABS skořepina pro větší míru bezpečnosti a větší odolnost...Bolle MIGHT VISOR (52 - 55) CM Lyžařská helma se štítem, bílá, veľkosť (52 - 55)

Bolle MIGHT VISOR (52 - 55) CM Lyžařská helma se štítem, bílá, veľkosť (52 - 55)

✅ Prvotřídní Unisex sjezdová helma Bollé MIGHT VISOR se štítem. Do helmy nefouká a umožňuje využití s většinou dioptrických brýlí...Head RADAR WCR Lyžařská helma, bílá, veľkosť (52 - 55)

Head RADAR WCR Lyžařská helma, bílá, veľkosť (52 - 55)

✅ Pánská lyžařská helma Head RADAR s integrovaným hledím. Perfektně sedí na hlavě, má vynikající ventilaci ovládanou jedním posunem pojezdu na pozici zavřeno/otevřeno, v zadní části kolečko pro perfektní fit a magnetické uzamčení bezpečnostního pásku pod bradou. Visor je upevněn na gumové provázky a buď perfektně sedne do helmy, nebo si ho jednoduše otevřete a přichytíte na okraj helmy...Bolle JULIET (54 - 58) CM Lyžařská helma, černá, veľkosť (54 - 58)

Bolle JULIET (54 - 58) CM Lyžařská helma, černá, veľkosť (54 - 58)

✅ Moderní dámská helma Bolle JULIET je velmi odolná HARDSHELL konstrukce s EPS. Nastavitelný systém ventilace helmy vám poskytne maximální komfort nošení...Alpina Sports ZUPO VISOR Dětská lyžařská helma, tmavě šedá, veľkosť (54 - 58)

Alpina Sports ZUPO VISOR Dětská lyžařská helma, tmavě šedá, veľkosť (54 - 58)

✅ Dětská lyžařská přilba Alpina Sports ZUPO VISOR je velmi bezpečná, pohodlná a má odnímatelné polstrované chrániče přes uši. Hard shell a Hi-eps konstrukce zaručuje bytelnost, lehkost a vysokou bezpečnost helmy. Propracovaný ventilační systém s integrovanými vzduchovými otvory na strategicky důležitých místech zajišťuje optimální odvětrávání. Regulační kolečko (Run system ergo snow) umožní snadno a rychle uzpůsobit velikost helmy potřebám každého uživatele i v rukavicích. Vnitřek helmy se dá vyjmout a vyčistit. Helma má zabudovaný štít s čočkami s Hybrid Mirror technologií - mírně zrcadlové čočky oranžového zbarvení, což pomáhá zvýšit kontrasty a zároveň chrání oči před UV zářením. Tvar štítu zajišťuje optimální a ničím nerušený rozhled. Helma má v zadní části zateplený chránič krku, který udržuje šíji v teple. Zapínání helmy (Ergomatic system) je pomocí vsunutí pásku do spony, které otevřete zmáčknutím jednoho tlačítka a je tudíž velmi snadno ovladatelná i pro děti. Technologie Y-clip slouží k přesnému a..POC OBEX PURE Lyžařská helma, bílá, veľkosť (59 - 62)

POC OBEX PURE Lyžařská helma, bílá, veľkosť (59 - 62)

✅ POC OBEX PURE je jednou z nejlehčích lyžařských a snowboardových přileb ve své třídě. Přilba sdílí systém nastavení jako u ostatních přileb z rodiny Obex, což umožňuje snadné a bezpečné nastavení velikosti. Přilba je kompatibilní s komunikační soupravou Obex...POC OBEX PURE Lyžařská helma, bílá, veľkosť (51 - 54)

POC OBEX PURE Lyžařská helma, bílá, veľkosť (51 - 54)

✅ POC OBEX PURE je jednou z nejlehčích lyžařských a snowboardových přileb ve své třídě. Přilba sdílí systém nastavení jako u ostatních přileb z rodiny Obex, což umožňuje snadné a bezpečné nastavení velikosti. Přilba je kompatibilní s komunikační soupravou Obex...Arcore MIRRAGE PHOTOCHROMIC Lyžařská přilba, černá, veľkosť (55 - 56)

Arcore MIRRAGE PHOTOCHROMIC Lyžařská přilba, černá, veľkosť (55 - 56)

✅ Lyžařská přilba Arcore MIRRAGE PHOTOCHROMIC využívá pokročilou technologii, která se přizpůsobí všem světelným podmínkám. Nyní si již vystačíte s jedním zorníkem. Velikost: S (55 - 56 cm), M (57 - 58 cm), L/XL (59 - 60 cm), XL (61 - 62 cm)..Arcore MIRRAGE PHOTOCHROMIC Lyžařská přilba, černá, veľkosť (57 - 58)

Arcore MIRRAGE PHOTOCHROMIC Lyžařská přilba, černá, veľkosť (57 - 58)

✅ Lyžařská přilba Arcore MIRRAGE PHOTOCHROMIC využívá pokročilou technologii, která se přizpůsobí všem světelným podmínkám. Nyní si již vystačíte s jedním zorníkem. Velikost: S (55 - 56 cm), M (57 - 58 cm), L/XL (59 - 60 cm), XL (61 - 62 cm)..Bolle QUIZ VISOR M (52 - 55) CM Lyžařská helma, černá, veľkosť (52 - 55)

Bolle QUIZ VISOR M (52 - 55) CM Lyžařská helma, černá, veľkosť (52 - 55)

✅ Dětská helma se štítem Bolle QUIZ VISOR M poskytující vysokou ochranu hlavy. Díky robustní ABS konstrukci s EPS a integrovaným systémem ventilace děti nejen dokonale ochrání, ale poskytne i komfort po celý den strávený na svahu...Arcore MIRRAGE PHOTOCHROMIC W Lyžařská přilba, bílá, veľkosť (55 - 56)

Arcore MIRRAGE PHOTOCHROMIC W Lyžařská přilba, bílá, veľkosť (55 - 56)

✅ Lyžařská přilba Arcore MIRRAGE PHOTOCHROMIC W využívá pokročilou technologii, která se přizpůsobí všem světelným podmínkám. Nyní si již vystačíte s jedním zorníkem. Velikost: S (55 - 56 cm), M (57 - 58 cm), L/XL (59 - 60 cm), XL (61 - 62 cm)..Arcore MIRRAGE PHOTOCHROMIC W Lyžařská přilba, bílá, veľkosť (57 - 58)

Arcore MIRRAGE PHOTOCHROMIC W Lyžařská přilba, bílá, veľkosť (57 - 58)

✅ Lyžařská přilba Arcore MIRRAGE PHOTOCHROMIC W využívá pokročilou technologii, která se přizpůsobí všem světelným podmínkám. Nyní si již vystačíte s jedním zorníkem. Velikost: S (55 - 56 cm), M (57 - 58 cm), L/XL (59 - 60 cm), XL (61 - 62 cm)..Bolle QUIZ VISOR Dětská lyžařská helma se štítem, růžová, veľkosť (52 - 55)

Bolle QUIZ VISOR Dětská lyžařská helma se štítem, růžová, veľkosť (52 - 55)

✅ Dětská helma se štítem Bollé QUIZ VISOR poskytující vysokou ochranu hlavy s robustní ABS konstrukcí s EPS...Alpina Sports CARAT LE VISOR HM Dětská sjezdařská helma, černá, veľkosť (54 - 58)

Alpina Sports CARAT LE VISOR HM Dětská sjezdařská helma, černá, veľkosť (54 - 58)

✅ Lehká dětská sjezdařská helma Alpina sports CARAT LE VISOR HM s IN-MOLD technologií s chrániči uší. Díky visoru jsou chráněny oči a dítě má široký rozhled. Vnitřní měkká část helmy lze jednoduše vyjmout a v případě potřeby vyčistit. Uchycení helmy je pomocí Systému Run. Changeable Interior - Všichni kdo lyžují, se také potí, zvláště na hlavě. Proto mají helmy Alpina vyměnitelnou vnitřní vrstvu. Je snadno vyjmutelná, omyvatelná ve vlažné mýdlové vodě a poté, co uschne, může být bezprostředně vložena opět do helmy.Neckwarmer - Helma s technologií neckwarmer přináší uživateli obrovský komfort v oblasti pod helmou na krku. Systém Run je umístěn do měkkého flísového materiálu, čímže je zajištěno teplo a velké pohodlí v oblasti krční páteře.Venting System - Vzduchové ventily, které jsou umístěny na správných místech, zabrání nahromadění tepla a zajistí příjemné ochlazení...Alpina Sports CARAT LE VISOR HM Juniorská lyžařská helma, černá, veľkosť (54 - 58)

Alpina Sports CARAT LE VISOR HM Juniorská lyžařská helma, černá, veľkosť (54 - 58)

✅ Lehká lyžařská helma s IN-MOLD technologií s přizpůsobivými chrániči uší a lehce zrcadlovým, kontrastním štítem, se kterým skvěle uvidíte i za nepříznivého počasí. Vnitřní měkká část helmy lze jednoduše vyjmout a v případě potřeby vyčistit. Uchycení helmy je pomocí Run Systém...Arcore MIRRAGE PHOTOCHROMIC Lyžařská přilba, černá, veľkosť (61 - 62)

Arcore MIRRAGE PHOTOCHROMIC Lyžařská přilba, černá, veľkosť (61 - 62)

✅ Lyžařská přilba Arcore MIRRAGE PHOTOCHROMIC využívá pokročilou technologii, která se přizpůsobí všem světelným podmínkám. Nyní si již vystačíte s jedním zorníkem. Velikost: S (55 - 56 cm), M (57 - 58 cm), L/XL (59 - 60 cm), XL (61 - 62 cm)..Arcore MIRRAGE PHOTOCHROMIC Lyžařská přilba, černá, veľkosť (59 - 60)

Arcore MIRRAGE PHOTOCHROMIC Lyžařská přilba, černá, veľkosť (59 - 60)

✅ Lyžařská přilba Arcore MIRRAGE PHOTOCHROMIC využívá pokročilou technologii, která se přizpůsobí všem světelným podmínkám. Nyní si již vystačíte s jedním zorníkem. Velikost: S (55 - 56 cm), M (57 - 58 cm), L/XL (59 - 60 cm), XL (61 - 62 cm)..


Snowboardové helmy 4,25 (85%) 40 x hodnotené

Kategorie produktů snowboardove helmy obsahuje 35 záznamů.


Sociální sítě
snowboardové helmy za super ceny
© 2023 Kontakt