Snowboardové helmy


Kask PIUMA R CHROME Lyžařská helma, černá, velikost 60

Kask PIUMA R CHROME Lyžařská helma, černá, velikost 60

✅ Helma PIUMA R CHROME od značky Kask byla vyvinuta ve spolupráci s italskou společností REDA, která vyniká ve výrobě Merino vlny. Vnitřní polstrování přilby a ušnice jsou vyrobeny z měkké a teplé kvalitní vlny, která je vysoce prodyšná. Podšívka je navíc odnímatelná a omyvatelná a skvěle reguluje teplotu. Nechybí ani integrovaný ventilační systém Smart Active Ventilation a OTG friendly zorník kategorie S2...Kask CLASS SPORT PHOTO Lyžařská helma, černá, velikost 60

Kask CLASS SPORT PHOTO Lyžařská helma, černá, velikost 60

✅ Kask CLASS SPORT PHOTO je lyžařská přilba s halfshell technologií ve sportovním designu. Helma je vybavená photochromatickým dvojitým zorníkem, který se postará o to, abyste viděli za všech podmínek na svahu. Zároveň disponuje UV ochranou. Dále inteligentním ventilačním systémem a odnímatelným polstrováním...Bolle V-LINE (55 - 59) CM Lyžařská helma se štítem, bílá, velikost (55 - 59)

Bolle V-LINE (55 - 59) CM Lyžařská helma se štítem, bílá, velikost (55 - 59)

✅ Prvotřídní Unisex sjezdová helma. Možností využití s většinou dioptrických brýlí. Do helmy nefouká a samozabarvující se štít PHANTOM z NXT dává možnost využití v každém počasí...Kask PIUMA R CLASS SPORT Lyžařská helma, růžová, velikost 56

Kask PIUMA R CLASS SPORT Lyžařská helma, růžová, velikost 56

✅ PIUMA R CLASS SPORT od značky Kask je ideální pro lyžaře, kteří chtějí sportovně elegantní design se zaměřením na funkčnost a bezpečnost. Integrovaný a antikorozní štít, který poskytuje panoramatický výhled je samozřejmostí. K významným prvkům patří také kožené ušnice či kožené polstrování pod bradou z eko-kůže. Dvojitá čočka dokáže obsáhnou i dioptrické brýle. V případě potřeby lze podšívku lehce vyjmou a vyčistit. Samozřejmostí je aktivní ventilační systém...Kask CHROME Lyžařská helma, černá, velikost 55

Kask CHROME Lyžařská helma, černá, velikost 55

✅ Kask CHROME je špičková lyžařská přilba s halfshell technologií konstrukce. Helma je designovaná chromovými prvky, vybavená dvojitým zorníkem silver mirror kat. S2, který je vhodný do polojasného až oblačného počasí. Dále helma disponuje inteligentním ventilačním systémem a polstrováním s merino vlnou...Kask PIUMA R CLASS SPORT Lyžařská helma, oranžová, velikost 58

Kask PIUMA R CLASS SPORT Lyžařská helma, oranžová, velikost 58

✅ PIUMA R CLASS SPORT od značky Kask je ideální pro lyžaře, kteří chtějí sportovně elegantní design se zaměřením na funkčnost a bezpečnost. Integrovaný a antikorozní štít, který poskytuje panoramatický výhled je samozřejmostí. K významným prvkům patří také kožené ušnice či kožené polstrování pod bradou z eko-kůže. Dvojitá čočka dokáže obsáhnou i dioptrické brýle. V případě potřeby lze podšívku lehce vyjmou a vyčistit. Samozřejmostí je aktivní ventilační systém...Kask PIUMA R CLASS SPORT Lyžařská helma, oranžová, velikost 56

Kask PIUMA R CLASS SPORT Lyžařská helma, oranžová, velikost 56

✅ PIUMA R CLASS SPORT od značky Kask je ideální pro lyžaře, kteří chtějí sportovně elegantní design se zaměřením na funkčnost a bezpečnost. Integrovaný a antikorozní štít, který poskytuje panoramatický výhled je samozřejmostí. K významným prvkům patří také kožené ušnice či kožené polstrování pod bradou z eko-kůže. Dvojitá čočka dokáže obsáhnou i dioptrické brýle. V případě potřeby lze podšívku lehce vyjmou a vyčistit. Samozřejmostí je aktivní ventilační systém...Bolle RYFT MIPS (59 - 62) CM Lyžařská helma, černá, velikost (59 - 62)

Bolle RYFT MIPS (59 - 62) CM Lyžařská helma, černá, velikost (59 - 62)

✅ Prvotřídní sjezdová helma Bolle RYFT s MIPS a inovativní konstrukcí. ACTIVE PANEL VENTILATION zajistí výrazně větší odvětrání v porovnání s tradičními lyžařskými helmami při zachování maximální bezpečnosti při nárazu...Kask CLASS SPORT Lyžařská helma, bílá, velikost 62

Kask CLASS SPORT Lyžařská helma, bílá, velikost 62

✅ Kask CLASS SPORT je lyžařská přilba s halfshell technologií ve sportovním designu. Helma je vybavená dvojitým zorníkem silver mirror kat. S2, který je vhodný do polojasného až oblačného počasí a disponuje UV ochranou. Dále disponuje inteligentním ventilačním systémem a odnímatelným polstrováním...Bolle RYFT MIPS (55 - 59) CM Lyžařská helma, černá, velikost (55 - 59)

Bolle RYFT MIPS (55 - 59) CM Lyžařská helma, černá, velikost (55 - 59)

✅ Prvotřídní sjezdová helma Bolle RYFT s MIPS a inovativní konstrukcí. ACTIVE PANEL VENTILATION zajistí výrazně větší odvětrání v porovnání s tradičními lyžařskými helmami při zachování maximální bezpečnosti při nárazu...Bolle V-LINE (55 - 59) CM Lyžařská helma se štítem, černá, velikost (55 - 59)

Bolle V-LINE (55 - 59) CM Lyžařská helma se štítem, černá, velikost (55 - 59)

✅ Prvotřídní unisex sjezdová helma Bolle V-LINE s možností využití s většinou dioptrických brýlí. Do helmy nefouká a samozabarvující se štít dává možnost využití v každém počasí...Bolle V-RYFT PURE (55-59) CM Unisex sjezdová helma, černá, velikost (55 - 59)

Bolle V-RYFT PURE (55-59) CM Unisex sjezdová helma, černá, velikost (55 - 59)

✅ Sjezdová helma Bollé V-RYFT PURE (55-59) CM s řadou inovativních řešení pro dokonalý prožitek z lyžování. Má štít z polykarbonátu se zrcadlovou úpravou a náhradní kontrastní žlutý štít v balení...Bolle V-RYFT PURE (52-55) CM Unisex sjezdová helma, bílá, velikost (52 - 55)

Bolle V-RYFT PURE (52-55) CM Unisex sjezdová helma, bílá, velikost (52 - 55)

✅ Sjezdová helma Bollé V-RYFT PURE (52-55) CM s řadou inovativních řešení pro dokonalý prožitek z lyžování. Má štít z polykarbonátu se zrcadlovou úpravou a náhradní kontrastní žlutý štít v balení...Bolle BACKLINE VISOR 1 Lyžařská helma, bílá, velikost (56 - 58)

Bolle BACKLINE VISOR 1 Lyžařská helma, bílá, velikost (56 - 58)

✅ Bolle BACKLINE VISOR +1 je prvotřídní unisex sjezdová helma s možností využití s většinou dioptrických brýlí. Do helmy nefouká a náhradní kontrastní zorník dává možnost výměny dle aktuálního počasí...Head RADAR 5K POLA Lyžařská helma, černá, velikost (56 - 59)

Head RADAR 5K POLA Lyžařská helma, černá, velikost (56 - 59)

✅ Pánská lyžařská helma Head RADAR 5K POLA s integrovaným hledím. Má polarizační visor 5K pro co možná nejjasnější vidění bez rušivých elementů. Perfektně sedí na hlavě, má vynikající ventilaci ovládanou jedním posunem pojezdu na pozici zavřeno/otevřeno, v zadní části kolečko pro perfektní fit a magnetické uzamčení bezpečnostního pásku pod bradou. Visor je upevněn na gumové provázky a buď perfektně sedne do helmy, nebo si ho jednoduše otevřete a přichytíte na okraj helmy...Bolle BACKLINE VISOR Sjezdová helma, černá, velikost (56 - 58)

Bolle BACKLINE VISOR Sjezdová helma, černá, velikost (56 - 58)

✅ Prvotřídní unisex sjezdová helma Bollé BACKLINE VISOR s možností využití s většinou dioptrických brýlí. Do helmy nefouká a náhradní kontrastní zorník dává možnost výměny dle aktuálního počasí...Bolle BACKLINE VISOR Sjezdová helma, černá, velikost (59 - 61)

Bolle BACKLINE VISOR Sjezdová helma, černá, velikost (59 - 61)

✅ Prvotřídní unisex sjezdová helma Bollé BACKLINE VISOR s možností využití s většinou dioptrických brýlí. Do helmy nefouká a náhradní kontrastní zorník dává možnost výměny dle aktuálního počasí...Kask ESSENTIAL PHOTOCHROMIC Lyžařská helma, černá, velikost (57 - 58)

Kask ESSENTIAL PHOTOCHROMIC Lyžařská helma, černá, velikost (57 - 58)

✅ Lyžařská helma Kask ESSENTIAL PHOTOCHROMIC je ideální pro lyžaře, kteří hledají elegantní a klasický vzhled se skvělou funkčností a bezpečností. Helma disponuje inteligentním integrovaným ventilačním systémem v přilbě, který zajišťuje výborné proudění vzduchu v helmě. Helma disponuje technologií dvojitého skla a má vysokou odolnost vůči zamlžení...Bolle MIGHT VISOR (55 - 59) CM Lyžařská helma se samozabarvujícím štítem, bílá, velikost (55 - 59)

Bolle MIGHT VISOR (55 - 59) CM Lyžařská helma se samozabarvujícím štítem, bílá, velikost (55 - 59)

✅ Prvotřídní Unisex sjezdová helma Bolle MIGHT VISOR se samozabarvujícím se štítem a technologií MIPS. Helmu můžete využít s většinou dioptrických brýlí...POC OBEX BC SPIN Lyžařská helma, černá, velikost (59 - 62)

POC OBEX BC SPIN Lyžařská helma, černá, velikost (59 - 62)

✅ Lyžařská helma POC OBEX BC SPIN snoubí aktuální design, nízkou váhu, odvětrávání a potřebnou míru ochrany. Přílba navazuje na úspěchy Fornix, ale přichází s hybridní konstrukcí kombinující IN-MOLD technologii s ABS vstřikovaným plastem a vnitřní kostrou. Přilba je dále vyztužena kevlarem a nechybí ani Recco a NFC...POC OBEX BC SPIN Lyžařská helma, černá, velikost (51 - 54)

POC OBEX BC SPIN Lyžařská helma, černá, velikost (51 - 54)

✅ Lyžařská helma POC OBEX BC SPIN snoubí aktuální design, nízkou váhu, odvětrávání a potřebnou míru ochrany. Přílba navazuje na úspěchy Fornix, ale přichází s hybridní konstrukcí kombinující IN-MOLD technologii s ABS vstřikovaným plastem a vnitřní kostrou. Přilba je dále vyztužena kevlarem a nechybí ani Recco a NFC...POC OBEX BC SPIN HYDROGEN Lyžařská helma, bílá, velikost (51 - 54)

POC OBEX BC SPIN HYDROGEN Lyžařská helma, bílá, velikost (51 - 54)

✅ Lyžařská helma POC OBEX BC SPIN snoubí aktuální design, nízkou váhu, odvětrávání a potřebnou míru ochrany. Přílba navazuje na úspěchy Fornix, ale přichází s hybridní konstrukcí kombinující IN-MOLD technologii s ABS vstřikovaným plastem a vnitřní kostrou. Přilba je dále vyztužena kevlarem a nechybí ani Recco a NFC...Oakley MOD5 - EUROPE Lyžařská helma, černá, velikost (59 - 63)

Oakley MOD5 - EUROPE Lyžařská helma, černá, velikost (59 - 63)

✅ Lyžařská helma Oakley MOD5 - EUROPE je jednoznačným lídrem na svahu. Dvojitá skořepina je navržena tak, aby vážila co nejméně a zároveň zajistila dostatečnou pevnost, odolnost, ochranu a komfort. Modular Brim System (MBS) umožňuje kombinovat helmu s jakýmikoli brýlemi. Díky magnetickému zapínání si nemusíte sundávat rukavice a integrovaná ventilace vám zase zajistí ideální podmínky uvnitř helmy. Velikost M (55-59 cm), L (59-63 cm)..Smith VANTAGE M Lyžařská helma, tmavě modrá, velikost (55 - 59)

Smith VANTAGE M Lyžařská helma, tmavě modrá, velikost (55 - 59)

✅ Model Smith VANTAGE M určený pro nejnáročnější podmínky. Použití konstrukce Aerocore s Koroydem maximalizuje bezpečnost a zvyšuje odvětrání pomocí proudění vzduchu. Nejdokonalejší nastavení velikosti dodává stahování pomocí 360 Boa systému. AirEvac pro integraci brýlí dodává dokonalou kombinaci mezi nejlepší a technologií a jedinečným designem...Smith LEVEL MIPS Lyžařská helma, šedá, velikost (55 - 59)

Smith LEVEL MIPS Lyžařská helma, šedá, velikost (55 - 59)

✅ Nový model LEVEL MIPS značky Smith využívající unikátní konstrukci Aerocore Koroyd. Vrchní skelet je z tvrdé bombshell skořepiny a spodní z lehké in-mold pěny. O dokonalé nastavení se postará stahování Vaporfit a maximální komfort vám dodá měkké polstrování a antibakteriální antialergická vložka XT2. 20 větracích otvorů zajistí dokonalé proudění vzduchu a odvod vlhkosti...POC OBEX SPIN Unisexová lyžařská helma, černá, velikost (59 - 62)

POC OBEX SPIN Unisexová lyžařská helma, černá, velikost (59 - 62)

✅ Unisexová helma POC OBEX SPIN je novinkou v portfoliu POC snoubící aktuální design, nízkou váhu, odvětrání a potřebnou míru ochranu. Přilba navazuje na úspěchy helmy Fornix, ale přichází s hybridní kosntrukcí kombinující in-mold technolgii s ABS skořepinou na exponovaných místech. Nechybí SPIN výstlelky pro snížení působících rotačních sil při pádu. Jedná se o jednu z nejpovodenějších přileb POC mimo závodní program...POC OBEX SPIN Unisexová lyžařská helma, černá, velikost (55 - 58)

POC OBEX SPIN Unisexová lyžařská helma, černá, velikost (55 - 58)

✅ Unisexová helma POC OBEX SPIN je novinkou v portfoliu POC snoubící aktuální design, nízkou váhu, odvětrání a potřebnou míru ochranu. Přilba navazuje na úspěchy helmy Fornix, ale přichází s hybridní kosntrukcí kombinující in-mold technolgii s ABS skořepinou na exponovaných místech. Nechybí SPIN výstlelky pro snížení působících rotačních sil při pádu. Jedná se o jednu z nejpovodenějších přileb POC mimo závodní program...POC OBEX MIPS Lyžařská helma, hnědá, velikost LXL

POC OBEX MIPS Lyžařská helma, hnědá, velikost LXL

✅ Helma POC OBEX MIPS. MIPS doplňuje vložku EPS helmy, skořepinu PC a horní skořepinu ABS pro celodenní pohodlí a ochranu. Kluzné ventilační kryty poskytují skvělou kontrolu nad ventilací a integrované větrací otvory v přední části helmy umožňují odvod páry z brýlí. Systém nastavení velikosti umožňuje uživateli najít ideální fit a design byl optimalizován pro bezproblémové nasazení a kompatibilitu s POC brýlemi...POC OBEX SPIN Unisexová lyžařská helma, bílá, velikost (51 - 54)

POC OBEX SPIN Unisexová lyžařská helma, bílá, velikost (51 - 54)

✅ Unisexová helma POC OBEX SPIN je novinkou v portfoliu POC snoubící aktuální design, nízkou váhu, odvětrání a potřebnou míru ochranu. Přilba navazuje na úspěchy helmy Fornix, ale přichází s hybridní kosntrukcí kombinující in-mold technolgii s ABS skořepinou na exponovaných místech. Nechybí SPIN výstlelky pro snížení působících rotačních sil při pádu. Jedná se o jednu z nejpovodenějších přileb POC mimo závodní program...POC OBEX SPIN Lyžařská helma, růžová, velikost (55 - 59)

POC OBEX SPIN Lyžařská helma, růžová, velikost (55 - 59)

✅ POC OBEX SPIN je univerzální ochránce všech lyžařů i snowboardistů, na sjezdovce či ve freeridu. Lehká in-mold konstrukce helmy, skořepina ABS a měkká výstelka EPS jsou ideální pro celodenní bezpečné a pohodlné ježdění. Patentovaný systém ochrany mozku před působením rotačních sil vznikajících při pádu SPIN je založen na nůžkovém pohybu integrovaných vložek, které se mohou vůči sobě pohybovat všemi směry a přitom se překrývat, čímž redukují nebezpečné a ničivé rotační síly. Vnitřní nastavitelnost velikosti helmy bez nutnosti výměny výstelek, regulovatelné odvětrání, přední integrované větrací otvory proti zamlžování brýlí...POC OBEX SPIN Lyžařská helma, tmavě modrá, velikost (59 - 62)

POC OBEX SPIN Lyžařská helma, tmavě modrá, velikost (59 - 62)

✅ Přilba POC OBEX SPIN poskytuje ochranu pro různé styly lyžování a snowboardingu. Obex je vyroben z EPS vložky, PC skořepiny a ABS vrchní skořepiny. Je lehká a ideální pro celodenní použití. Vnitřní systém nastavení velikosti umožňuje uživateli najít ideální velikost. Krycí otvory umožňují uživateli otevřít nebo zavřít ventilaci helmy pro maximální pohodlí za všech povětrnostních podmínek. Integrované větrací otvory v přední části přilby umožňují odchod vzduchu z brýlí, čímž zabrání zamlžování...POC OBEX SPIN Lyžařská helma, tmavě modrá, velikost (55 - 58)

POC OBEX SPIN Lyžařská helma, tmavě modrá, velikost (55 - 58)

✅ Přilba POC OBEX SPIN poskytuje ochranu pro různé styly lyžování a snowboardingu. Obex je vyroben z EPS vložky, PC skořepiny a ABS vrchní skořepiny. Je lehká a ideální pro celodenní použití. Vnitřní systém nastavení velikosti umožňuje uživateli najít ideální velikost. Krycí otvory umožňují uživateli otevřít nebo zavřít ventilaci helmy pro maximální pohodlí za všech povětrnostních podmínek. Integrované větrací otvory v přední části přilby umožňují odchod vzduchu z brýlí, čímž zabrání zamlžování...Bolle MIGHT VISOR (52 - 55) CM Lyžařská helma se štítem, bílá, velikost (52 - 55)

Bolle MIGHT VISOR (52 - 55) CM Lyžařská helma se štítem, bílá, velikost (52 - 55)

✅ Prvotřídní Unisex sjezdová helma Bollé MIGHT VISOR se štítem. Do helmy nefouká a umožňuje využití s většinou dioptrických brýlí...Head RADAR Lyžařská helma, černá, velikost (56 - 59)

Head RADAR Lyžařská helma, černá, velikost (56 - 59)

✅ Sportovní novinka HEAD, která vyhrála cenu ISPA, to je helma Head RADAR s integrovaným štítem. Visor skvěle zapadá do helmy, čím omezuje přístup vzduchu při jízdě. Zároveň zvětšuje prostor pro periferní vidění. Štít se dá jednoduše otevřít a aretovat na vrchní časti helmy. Pro maximální komfort při úpravě velikosti je použita nová vložka Sphere fit. Pomocí microstahovadla Boa máte možnost ideálního individuálního stažení obvodu helmy...POC FORNIX SPIN Lyžařská helma, černá, velikost (59 - 62)

POC FORNIX SPIN Lyžařská helma, černá, velikost (59 - 62)

✅ Lyžařská helma FORNIX SPIN od firmy POC je ideálním parťákem na sjezdovku. Patentovaný systém ochrany mozku SPIN, lehká in-mold konstrukce s výstelkou EPS a ABS skořepina s nastavitelnou ventilací. Lyžařská helma POC Fornix je klasika z nabídky značky POC. Nyní je však přepracována a inovována tak, aby vyhověla těm nejnáročnějším požadavkům. Nově je přepracován systém nastavení velikosti tak, aby uživateli zajistil komfortní fit helmy. Fornix tradičně využívá EPS jádro s velmi povedeným tvarem, regulovatelným systémem odvětrávání je doplněno o aramidovou pleteninu, která protkává vršek jádra a zabezpečuje tak zvýšenou ochranu v případě pádu. Samozřejmostí u helmy Fornix je patentovaný systémem ochrany proti otřesům POC SPIN...


Snowboardové helmy 4,5 (90%) 38 x hodnotené

Kategorie produktů snowboardove helmy obsahuje 35 záznamů.


Sociální sítě
snowboardové helmy za super ceny
© 2022 Kontakt