Běžecký Pás HAMMER Race Runner 2200i

Běžecký pás HAMMER Race Runner 2200i

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:Hammer
Cena:32990 Kč
Běžecký pás HAMMER Race Runner 2200i 5 (100%) 43 hodnocení

Běžecký pás HAMMER Race Runner 2200i Běžecký pás s maximální rychlostí 22 km/h. 22 přednastavených programů. Držák na tablet a USB port. Buďte vždy připraveni vyběhnout! HAMMER Race Runner 2200i je náš nejrychlejší běžecký pás, který Vás bude motivovat k novým špičkovým výkonům ve Vašem tréninku! Vysoká maximální rychlost, výkonný motor a automatické nastavení sklonu umožňují intenzivní běh a tím také vysoce efektivní kardio trénink. A to za každého počasí a kdykoli budete chtít.   Intenzivní běžecký trénink v maximální rychlosti Race Runner 2200i běží rychlostí až 22 km/h a umožňuje trénink, při kterém se můžete pohodlně rozehřát i vysoce intenzivní silový trénink. Skvělý pro začátečníky i fitness sportovce! Působivě vysokou rychlost umožňuje motor o výkonu 6,5 HP (stálý výkon: 2,5 HP). Chcete-li vytěžit ze svého tréninku maximum, můžete si nastavit prudší sklon běžeckého pásu. Se sklonem až 12 % si můžete nasimulovat běh v horském terénu, což Vám umožní trénovat ještě intenzivněji a efektivněji.   22 tréninkových programů pro Váš běžecký trénink Celkem 22 tréninkových programů nabízí vše od programu pro začátečníky až po náročný tréninkový program pro zkušené běžce. Navíc díky 3 kardio programům se stanovením maximální tepové frekvence můžete absolvovat zdravotně zaměřený kardiovaskulární tréninkový program. Počítač běžeckého pásu lze ovládat rychle a pohodlně pomocí tlačítek. Rychlost a sklon lze nastavit jak na počítači, tak pomocí dvou rukojetí – jednodušší už to být nemůže!   Kompaktní a skládací běžecký pás HAMMER Race Runner 2200i můžete složit, abyste ušetřili místo a snadno jej přemisťovat z místnosti do místnosti na transportních kolečkách. Běžecký trénink šetrný ke kloubům  HAMMER Race Runner 2200i má profesionální běžeckou plochu vyrobenou ze super měkkého materiálu pro běžecký trénink šetrný ke kloubům. Běžecká plocha (rozměry: 152 x 46 cm) je také dostatečně velká na to, abyste měli realistický a pohodlný  pocit z běžeckého tréninku ve vlastním bytě.   Shrnutí Dosáhněte lepších výkonů s Race Runner 2200i! S naším nejrychlejším běžeckým pásem máte širokou škálu tréninkových možností. Od vytrvalostního běhu, přes trénink pro zdraví srdce, až po intenzivní časový trénink – nikdy se nebudete nudit!  


 • Běžecký pás NordicTrack Commercial 2450
  Běžecký pás NordicTrack Commercial 2450

  Běžecký pás NORDICTRACK Commercial 2450 Běžecký trenažér NordicTrack Commercial 2450 je rodinný stroj určený jak pro začátečníky,..

  69990 Kč
 • Běžecký pás NordicTrack EXP 10i
  Běžecký pás NordicTrack EXP 10i

  Běžecký pás NORDICTRACK EXP 10i NORDICTRACK EXP 10i je běžecký trenažér, který skvělé doplní každé domácí fitnes. Stroj poskytuje..

  39990 KčObjevte: Běžecké pásy V sekci sport | fitness je možné objevit běžecký pás hammer race runner 2200i!
© 2023 Kontakt