Běžecký Pás InSPORTline Sprynkl

Běžecký pás inSPORTline Sprynkl

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:Insportline
Cena:5590 Kč
Běžecký pás inSPORTline Sprynkl 4,25 (85%) 31 hodnocení

Běžecký pás inSPORTline Sprynkl s magnetickou zátěží je kvalitní bezmotorový mechanický pás, který má všestranné využití, skvělý je ovšem hlavně na rychlou chůzi či simulaci chůze do kopce. Pás nabízí 8 stupňů nastavení zátěže, kvalitní a přehledný LCD display, který zobrazuje počet spálených kalorií, puls, čas, rychlost, uběhnutá vzdálenost a jiné. Běžecký pás inSPORTline Sprynkl s magnetickou zátěží lze snadno složit a díky transportním kolečkům lze pás snadno převézt na jakékoli místo. Stejně tak díky sklápěcímu mechanismu můžete pás uložit  za skříň, pod postel apod. Běžecký pás inSPORTline Sprynkl má optimální podmínky pro kondiční trénink. Díky mechanickému pohonu si můžete sami zvolit rychlost. Velmi tichý chod, nízká hmotnost a bezkonkurenční cena, to vše jsou výborné vlastnosti běžeckého pásu inSPORTline Sprynkl s magnetickou zátěží. Klíčové vlastnosti: bezmotorový běžecký pás s fixním sklonem vhodný především pro rychlou chůzi a simulaci chůze do kopce 8 stupňů zátěže prostřednictvím zátěžového kola (3 kg) možnost rychlého složení pro úsporu místa snadné intuitivní ovládání počítač zobrazuje: auto scan, čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, měření pulsu Easy Fold System: jednoduchý a efektivní mechanismus umožňuje velmi snadné rozložení i složení pásu jednou rukou Technický popis: výkon motoru bezmotorový rozměry běžecké plochy 105 x 37 cm zdvih běžecké plochy (sklon) fixní počet stupňů sklonu běžecké plochy 1 fixní stupeň maximální sklon běžecké plochy 9° (15,84 %) rychlost manuálně regulovaná uživatelem, 8 stupňů zátěže celkový počet programů 1 přednastavené programy ne uživatelské programy ne HRC program ne manuální program ano snímače tepové frekvence ano držák na lahev ne stojan na tablet ne transportní kolečka ne systém vyrovnání nerovností ne odpružení bez odpružení bezpečnostní brzda ne přijímač hrudního pásu ne hrudní pás součástí balení ne audio vstup ne sklápěcí konstrukce ano celkové rozměry stroje v137 cm x š65 cm x d151 cm rozměry ve sklopeném stavu v140 cm x š65 cm x d55 cm rozměry balení d140 cm x š23 cm x v59 cm maximální nosnost 100 kg hmotnost 28 kg zdroj napájení 2x AA baterie (tužkové) kategorie H (dle EN957) použití domácí


 • Magnetický běžecký pás inSPORTline Excel Run
  Magnetický běžecký pás inSPORTline Excel Run

  Většina běžeckých pásů umožňuje trénovat běh nebo chůzi. Bezmotorový běžecký trenažér inSPORTline Excel Run nabízí za pomoci..

  7990 Kč
 • inSPORTline Mystral
  inSPORTline Mystral

  Při koupi běžeckého pásu inSPORTline Mystral získáš skvěle stavěného parťáka pro pořádný trénink! Prostorná běžecká plocha s..

  39990 Kč
 • inSPORTline Gilavar
  inSPORTline Gilavar

  inSPORTline Gilavar se už léta řadí mezi absolutní favority našich zákazníků! A ani to nevypadá, že by jeho pozice v kategorii domácích..

  36990 Kč
 • inSPORTline inCondi T400i
  inSPORTline inCondi T400i

  Hledáte bytelný, dobře vybavený stroj pro posílení kondice a procvičení nohou, určený pro celou rodinu? Rádi běháte? Máte rádi moderní..

  33990 Kč
 • HMS PREMIUM BE 8510
  HMS PREMIUM BE 8510

  BE8510-i HMS je elektrický běžecký trenažér vybavený inovativním počítačem s možností připojení mobilního zařízení se systémem..

  30874 Kč
 • HMS BE 8535
  HMS BE 8535

  Běžecký pás BE8535 HMS je moderní, robustní běžecký trenažér s možností snadného složení a snímači tepové frekvence v rukojetích...

  28499 Kč
 • Běžecký pás inSPORTline Neblin
  Běžecký pás inSPORTline Neblin

  Běžecký pás inSPORTline Neblin je speciální domácí běžecký pás vhodný zejména pro chůzi a rekonvalescenční účely. Při chůzi na..

  16690 Kč
 • Běžecký pás inSPORTline Lavister
  Běžecký pás inSPORTline Lavister

  Běžecký pás inSPORTline Lavister je cenově dostupný běžecký pás na domácí použití. Pokud toužíte dostat se do lepší kondice, spálit..

  17690 Kč
 • Běžecký pás inSPORTline inCondi T50i
  Běžecký pás inSPORTline inCondi T50i

  S běžeckým pásem inSPORTline inCondi T50i si vychutnáte to nejlepší, co mohou moderní pásy nabídnout, a to přímo z pohodlí domova! Jako..

  27990 Kč
 • inSPORTline Gardian G8
  inSPORTline Gardian G8

  Běžecký pás inSPORTline Gardian G8 je profesionální běžecký pás v elegantním designu na plně komerční použití. Jeho extra robustní..

  84890 KčObjevte: Běžecké pásy V sekci sport | fitness je možné objevit běžecký!
© 2022 Kontakt