BH FITNESS Běžecký Pás Runmill

BH FITNESS Běžecký pás Runmill

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:BH Fitness
Cena:116790 Kč
BH FITNESS Běžecký pás Runmill 2,75 (55%) 42 hodnocení

Běžecký pás BH Fitness RUNMILL je prohnutý lamelový pás, který je poháněn samotným běžcem. Rychlost si regulujete změnou místa běhu, když se posouváte vpřed, pás zrychluje a když se posouváte vzad, pás zpomaluje. Pro doladění je zde brzda se čtyřmi úrovněmi odporu. BH Fitness RUNMILL disponuje stabilizačními šrouby, které vám pomohou vyrovnat nerovnost podlahy. Též oceníte přepravní kolečka, která vám usnadní přesun pásu na místo, kam budete potřebovat. Využijte aplikaci Strava, díky které si můžete zaznamenávat své pokroky. Přečtěte si další informace o aplikaci Strava a kontrolujte svůj pokrok. Aplikaci můžete stáhnout pro Android a pro iOS.   Hlavní výhody: Minimální servisní náklady Nepotřebujete připojení k elektrickému proudu Technika lamelového pásu je šetrná k vašim kloubům Maximální rychlosti dosáhnete velmi rychle Lamely jsou z hliníku s polyuretanovou výplní Ergonomie madel umožňuje různé druhy držení Stabilizační šrouby pomohou vyrovnat pás Přepravní kolečka usnadní přesun   Technické parametry: Běžecká plocha: 48 x 160 cm Rozměry (d x š x v): 187 x 93,5 x 166 cm Maximální rychlost: bez limitu Nosnost: 180 kg Tréninkový počítač: Přehledný počítač s 5" LCD displejem Hodnoty: čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, puls, výkon Programy: cílový, HRC program (pouze opticky upozorňuje na zadanou tepovou frekvenci, nijak nereguluje odpor) a intervalový trénink 8 intervalů 10 sekund cvičení a 20 sekund odpočinek 8 intervalů 20 sekund cvičení a 10 sekund odpočinek zákazníky definovaný trénink, kdy počet intervalů, počet sekund cvičení a počet sekund odpočinku si volí zákazník Napájení počítače je pouze přes tužkové baterie, takže nejste nijak omezeni kabely a můžete pás umístit kam bude potřeba. Měření tepové frekvence: prostřednictvím hrudního pásu (pás není součástí balení)    toto je pouze ilustrativní   a servis: Servis je prováděn u zákazníka Pozáruční servis rovněž u zákazníka   pro komerční používání: , doma  Parametry:Regulace sklonu:NemáOdpružení běžecké plochy:Odpružení silentbloky + rámovéNapájení:Tužkové baterieHmotnost stroje:158 kgDélka stroje:187 cmŠířka stroje:94 cmVýška stroje:166 cmNosnost stroje:180 kgZpůsob využití H/LC/C:Komerční použití - třída SPohon pásu:Bezmotorové lamelové pásyŠířka běžecké plochy:48 cmDélka běžecké plochy:160 cmMožnost sklopení pásu:anoPřepravní kolečka:anoČas běhu:anoRychlost běhu:anoSpálené kalorie:anoVzdálenost:anoTep srdce:anoProgramové režimy:Zadání cílových hodnotMěření tepu srdce:Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHzPočet programů celkem:nemáProgramy řízené tepem HRC:anoPřednastavené profily trati:nemáUživatelsky nastavitelné programy:nemáDalší programy:nemáTyp displeje:LCD displejPoužití dle DIN EN957:Třída HCZajištění servisu:Značkový servis u zákazníkaDostupnost ND:Garantovaná 7 letVelikost displeje v palcích:5 "


 • BH FITNESS Běžecký pás Pioneer R3
  BH FITNESS Běžecký pás Pioneer R3

  Kvalitní, značkový pás jednoho z nějvětších světových výrobců fitness vybavení, značky BH FITNESS. Ta patří už řadu let k..

  15675 Kč
 • FLOW FITNESS Běžecký pás DTM300i
  FLOW FITNESS Běžecký pás DTM300i

  Flow Fitness DTM3000i je běžecký pás, který vám pomůže skvěle vytvarovat postavu nebo spálit nějaké to kilo navíc. Díky výkonnému..

  19950 KčObjevte: Běžecké pásy V sekci sport | fitness je možné objevit bh fitness běžecký pás runmill!
© 2023 Kontakt