Neoprenové Závaží InSPORTline Lastry 2x1 Kg Na Kotník Zápěstí

Neoprenové závaží inSPORTline Lastry 2x1 kg na kotník zápěstí

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:Insportline
Cena:239 Kč
Neoprenové závaží inSPORTline Lastry 2x1 kg na kotník zápěstí 3,5 (70%) 26 hodnocení

Neoprenové závaží na kotník či zápěstí inSPORTline Lastry 2x1 kg je oblíbená pomůcka pro rozvoj dynamiky, výdrže a síly. Povrch závaží je z kvalitního neoprenu, který je pružný, ale zároveň pevný. Výplň je tvořena kovovými mikro kuličkami, díky kterým se závaží skvěle přizpůsobí jakémukoliv tvaru zápěstí či kotníku. Neoprenová závaží nachází uplatnění při běhu, joggingu, bruslení, ale třeba i u bojových sportů či umění. Závaží se upínají pomocí pevného suchého zipu a lze tak snadno regulovat délku, stejně jako rychle závaží nasazovat a snímat.Technický popis: pohodlná neoprenová závaží závaží na kotník či zápěstí pro nácvik dynamiky, síly a vytrvalosti použití při běhu, bruslení, bojových sportech a dalších aktivitách materiál: neopren výplň: kovové mikro kuličky hmotnost: 2 x 1 kg rozměry závaží: 25,5 x 9,5 cm rozměry suchého zipu: 31 x 5 cm balení obsahuje 2 ks neoprenového závaží


 • Magnézium Block kostka, 56 g
  Magnézium Block kostka, 56 g

  Pokud cvičíte pravidelně na kruzích nebo se prostě věnujete vzpírání, pak je pro Vás pevný úchop náčiní zásadní nejen kvůli..

  33 Kč
 • Magnézium Ball koule, 56 g
  Magnézium Ball koule, 56 g

  Spolehlivý úchop Vám ve vteřině zajistí Merco Magnézium Ball. Sportovní křída formovaná do koule je snadno dostupnou a zároveň..

  78 Kč
 • Magnézium Crush drcené balení: 250 g
  Magnézium Crush drcené balení: 250 g

  Pokud pravidelně cvičíte na kruzích nebo se věnujete vzpírání je pro Vás pevný úchop náčiní zásadní nejen kvůli bezpečnosti, ale..

  99 KčObjevte: Ostatní fitness nářadí V sekci sport | fitness je možné objevit neoprenové závaží insportline lastry 2x1 kg na kotník zápěstí!
© 2021 Kontakt