Agama Agama OPEN WATER 7 L Oranžová

Agama Agama OPEN WATER 7 L oranžová

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vodní sporty
Dodavatel:Agama
Cena:490 Kč
Agama Agama OPEN WATER 7 L oranžová 3 (60%) 36 hodnocení

Plavecká bójka Agama OPEN WATER 7 L je potřebný bezpečnostní prvek pro náročnější plavání na otevřených vodních plochách. Plavec je díky reflexní barvě dobře vidět, což zaručuje vyšší bezpečnost a v případě vyčerpání se může na bójku zavěsit a odpočinout si. Součástí bójky je připevňovací popruh, který vás při plavání nebude nijak omezovat. Bójka navíc disponuje madlem pro komfortní přenos. Technický popis:  plavecká bójka pro náročnější plavání dobře viditelný reflexní materiál zaručuje vyšší bezpečnost popruh pro připevnění madlo k přenášení nízká hmotnost objem: 7 l rozměry: 41 x 33 cm materiál: PVC tato bójka neslouží jako záchranná pomůcka


 • Agama SWIM PRO 28 L oranžová
  Agama SWIM PRO 28 L oranžová

  Plavecká bójka a suchý vak Agama SWIM PRO 28 l je multifunkčním pomocníkem pro všechny vodní sporty, venkovní plavání či otužování...

  890 Kč
 • Aropec TOW FLOATS 15 l
  Aropec TOW FLOATS 15 l

  Plavecká bójka a suchý vak Aropec Tow Floats 15 l je multifunkčním pomocníkem pro všechny vodní sporty, venkovní plavání či otužování...

  650 Kč
 • Ferrino H2 Bag 2l
  Ferrino H2 Bag 2l

  Vodní vak FERRINO H2 Bag 2l je praktický doplněk k jakémukoliv batohu, který je vybaven kapsou na hydrovak. Je velmi lehký, ale zachovává si..

  930 Kč
 • Ferrino Drylite 10l žlutá
  Ferrino Drylite 10l žlutá

  Ultralehký vodotěsný vak Ferrino Drylite 10l je ideálním společníkem pro každou cestu. Ochráníte v něm své oblečení a elektroniku před..

  590 Kč
 • Ferrino Drylite 5l zelená
  Ferrino Drylite 5l zelená

  Ultralehký vodotěsný vak Ferrino Drylite 5l je ideálním společníkem pro každou cestu. Ochráníte v něm své oblečení a elektroniku před..

  439 Kč
 • Ferrino H2 Bag 1l
  Ferrino H2 Bag 1l

  Vodní vak FERRINO H2 Bag 1l je praktický doplněk k jakémukoliv batohu, který je vybaven kapsou na hydrovak. Je velmi lehký, ale zachovává si..

  830 Kč
 • Ferrino Aquastop 40l
  Ferrino Aquastop 40l

  Nepromokavý vak FERRINO Aquastop 40l je velmi praktický doplněk z lehkého, ale odolného a pevného materiálu. Chrání před vlhkostí,..

  1150 Kč
 • Ferrino Aquastop 20l
  Ferrino Aquastop 20l

  Nepromokavý vak FERRINO Aquastop 20l je velmi praktický doplněk z lehkého, ale odolného a pevného materiálu. Chrání před vlhkostí,..

  850 KčObjevte: Vodácké pytle V sekci sport | vodní sporty | vodácké příslušenství je možné objevit agama!
© 2023 Kontakt