Aztron Gemini-I černo-modrá - 36

Aztron Gemini-I černo-modrá - 36

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Paddleboardy
Dodavatel:Aztron
Cena:649 Kč
Aztron Gemini-I černo-modrá - 36 4,5 (90%) 31 hodnocení

Protiskluzové boty Aztron Gemini-I jsou rychleschnoucí boty ideální pro všechny vodní aktivity. Speciálně upravenou podrážku, která bezpečně zabraňuje podklouznutí, oceníte například při jízdě na paddleboardu. Díky pevné podrážce a vysoké patě jsou však boty vhodné i pro chůzi po kamenité pláži a nerovném povrchu všeobecně. Prodyšná a rychleschnoucí látka udrží Vaše nohy v suchu a pohodlí i při dlouhodobém nošení. Bota díky stretchové látce skvěle padne a dokonale se přizpůsobuje jakémukoliv pohybu. Protiskluzové boty Aztron Gemini-I plní důležitou bezpečnostní funkci a zároveň zaujmou svým pestrým designem.Technický popis: důležitý bezpečnostní prvek na paddleboard a další vodní sporty rychleschnoucí stretchová látka prodyšné pevná podrážka vhodné i pro běžné nošení vyztužení v oblasti prstů pevné očko pro snadné nasazování a sundávání atraktivní design


 • Aqua Marina Ombre S17 růžová - 4142
  Aqua Marina Ombre S17 růžová - 4142

  Protiskluzové boty Aqua Marina Ombre jsou rychleschnoucí boty ideální pro všechny vodní aktivity. Speciálně upravenou podrážku, která..

  690 Kč
 • Jobe Neoprenové chrániče dlaní
  Jobe Neoprenové chrániče dlaní

  Neoprenové chrániče dlaní JOBE jsou skvělou ochrannou pomůckou pro všechny milovníky vodních sportů. Bezpečně zabrání tvorbě mozolů a..

  390 Kč
 • Jobe Discover Denim modrá - XS
  Jobe Discover Denim modrá - XS

  Dámské sportovní legíny JOBE Discover Denim na první pohled zaujmou svým džínovým vzhledem. Jsou velmi komfortní a stretchová látka..

  789 Kč
 • Jobe Discover Denim modrá - L
  Jobe Discover Denim modrá - L

  Dámské sportovní legíny JOBE Discover Denim na první pohled zaujmou svým džínovým vzhledem. Jsou velmi komfortní a stretchová látka..

  789 Kč
 • Aztron Apollo 126
  Aztron Apollo 126

  Pokud je voda váš živel a nemůžete se dočkat, až vyrazíte k moři nebo na nejbližší přehradu, paddleboard Aztron Apollo musíte mít s..

  19990 Kč
 • Jobe Click Touring 9
  Jobe Click Touring 9

  Ploutev pro paddleboard JOBE Click Touring 9'' představuje parádní upgrade pro Váš paddleboard Jobe Neva či Jobe Aero SUP 12.6 . Jednou z..

  1990 Kč
 • Jobe Honeycomb Thruster 6
  Jobe Honeycomb Thruster 6

  Ploutve pro paddleboard JOBE Honeycomb Thruster 6'' představují parádní upgrade pro Váš paddleboard. Jsou mnohem lehčí než běžně..

  2990 Kč
 • Jobe Aero SUP Neva 12.6
  Jobe Aero SUP Neva 12.6

  Paddleboard JOBE Aero SUP Neva 12.6 je vhodný pro náročnější uživatele se závodními ambicemi. Tento paddleboard má velmi protáhlý a..

  20990 KčObjevte: Ostatní dámské oblečení na paddleboardy a čluny V sekci sport | paddleboardy | oblečení na paddleboardy a čluny | dámské oblečení na paddleboardy a čluny je možné objevit aztron gemini-i černo-modrá - 36!
© 2022 Kontakt