Caretta Spa Nanosauna

Caretta Spa Nanosauna

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zahrada
Dodavatel:Caretta Spa
Cena:149900 Kč
Caretta Spa Nanosauna 5 (100%) 38 hodnocení

Přemýšleli jste někdy o vybudování vlastní sauny u sebe doma nebo na zahradě? Caretta Nanosauna je skvělým řešením pro ty z vás, co neví, kam ji umístit! Jedná se o typickou dřevěnou saunu ve tvaru válce, která může stát neustále venku a nezabírá moc místa. Dovnitř se vstupuje prosklenými dveřmi s elegantním dřevěným úchytem. Konstrukci sauny tvoří pálené dřevo Thermowood, které nepodléhá škůdcům, plísním ani jiným přírodním vlivům. Střešní krytina TENATEX pak zabezpečuje nepromokavost a zlepšuje termoizolační vlastnosti celé sauny. Efektivně tak funguje jako další zábrana úniku tepla. Nohy, na kterých je sauna postavena, se vyrábějí technologií rotačního odlévání a proto mají mnohonásobně větší nosnost něž například dřevěná podstava. Uvnitř sauny se nachází kompaktní kamna Sentiotec 100, která se zapojují do zásuvky. Díky svému elegantnímu designu do interiéru sauny krásně zapadnou, aniž by jakkoli překážela. Jsou určena až pro 11 saunových kamenů, takže páry budete mít při saunování dostatek. Naproti kamnům se pak můžete pohodlně usadit na dřevěnou lavičku. Udělejte si lázeňskou pohodu i u sebe doma!Technický popis: domácí sudová sauna efektivní vytápění pomocí kamen dobré termoizolační vlastnosti ošetření proti škůdcům, plísním a dalším přírodním vlivům pohodlná lavice uvnitř prosklený vchod relativně snadný přesun z místa na místo kamna: saunová kamna SENTIOTEC 100 výkon: 3,6 kW napájení: 220V, 16A kapacita: 11 saunových kamenů (nejsou součástí balení) rozměry: 34 x 20 x 63,5 cm hmotnost: 8 kg materiál konstrukce: Thermowood, borovice materiál podstavy: PP-E střešní krytina: Tenatex sklo: zatavené, kalené, 8 mm rozměry sauny: š 200 x h 120 x v 210 cm rozměry lavice: 180 x 65 cm hmotnost: 300 kg Poznámka k přepravě: V ceně dopravy je zahrnuta doprava, instalace a kalibrace dveří přímo kvalifikovaným personálem výrobce. Zákazníkům se také dostane školení o správném používání sauny. V rámci stavební připravenosti je nutné, aby zákazník zajistil 3 osoby pro přenos sauny. 


 • inSPORTline Steamona II
  inSPORTline Steamona II

  Přenosná parní sauna inSPORTline Steamona II je skvělou investicí nejen do odpočinku, ale i do zdraví. Možnost si kdykoliv zajít do sauny,..

  3990 Kč
 • inSPORTline Mufera
  inSPORTline Mufera

  Přenosná infra sauna inSPORTline Mufera je skvělou investicí nejen do odpočinku, ale i do zdraví. Možnost si kdykoliv zajít do sauny,..

  7990 Kč
 • Nutrend Shaker 700 ml černá
  Nutrend Shaker 700 ml černá

  Shaker Nutrend 700 ml je praktický plastový šejkr se šroubovacím a výborně těsnicím uzávěrem, který je skvělým pomocníkem při..

  179 Kč
 • Nutrend Shaker 700 ml černá s maskáčovým logem
  Nutrend Shaker 700 ml černá s maskáčovým logem

  Shaker Nutrend 700 ml je praktický plastový šejkr se šroubovacím a výborně těsnicím uzávěrem, který je skvělým pomocníkem při..

  179 Kč
 • Nutrend Shaker 700 ml průhledná se zlatým logem
  Nutrend Shaker 700 ml průhledná se zlatým logem

  Shaker Nutrend 700 ml je praktický plastový šejkr se šroubovacím a výborně těsnicím uzávěrem, který je skvělým pomocníkem při..

  179 KčObjevte: Infrasauny a sauny V sekci dům a zahrada | zahrada | saunování je možné objevit caretta spa nanosauna!
© 2023 Kontakt