Jobe Dětské Laminátové Pádlo JOBE Zelené 137-171 Cm

Jobe Dětské laminátové pádlo JOBE zelené 137-171 cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Sporty
Dodavatel:Jobe
Cena:699 Kč
Jobe Dětské laminátové pádlo JOBE zelené 137-171 cm 4 (80%) 40 hodnocení

Dětské laminátové pádlo JOBE zelené je pádlo na paddleboard speciálně přizpůsobené nejmladším milovníkům vody. Laminátová konstrukce zaručuje pevnost při zachování nízké hmotnosti. S tou si poradí právě i děti a nebudou tak mít s ovládáním prkna potíže. Potěší i nastavitelná délka pádla. Nastavit lze délku od 137 do 171 cm, takže je vhodné pro menší i větší děti. Zároveň lze délku přizpůsobovat růstu dětí a pádlo díky tomu vydrží déle než jednu sezónu. Je zakončeno madlem ve tvaru "T", díky kterému je pádlování mnohem pohodlnější. Dětské laminátové pádlo JOBE je ideální volbou pro Vaše dítě, ať už s paddleboardem začíná, nebo již zkušenosti má.Technický popis: laminátové pádlo pro děti a juniory list z nylonu vyztuženého laminátem nastavitelná konstrukce ergonomické madlo materiál: laminát nastavitelná délka: 137 - 171 cm šířka listu: 18 cm hmotnost: 780 g 


 • Jobe vintage modrá 180-220 cm
  Jobe vintage modrá 180-220 cm

  Laminátové pádlo JOBE - vintage modrá je určeno pro mírně pokročilé paddleboardisty. Jeho nastavitelná konstrukce umožňuje pádlo..

  1980 Kč
 • Kellys Flash
  Kellys Flash

  Čistící sada na vodní vak Kellys Flash obsahuje vše, co budete potřebovat pro správnou údržbu svého hydrovaku a jeho jednotilivých..

  319 Kč
 • Ferrino H2 BAG 3l
  Ferrino H2 BAG 3l

  Vodní vak FERRINO H2 Bag 3l je praktický doplněk k jakémukoliv batohu, který je vybaven kapsou na hydrovak. Je velmi lehký, ale zachovává si..

  989 Kč
 • Jobe Double Action SUP
  Jobe Double Action SUP

  Pumpa na paddleboard JOBE Double Action SUP je určena výhradně na nafukovací paddleboardy. Disponuje dvěma módy. Prvním je mód double action..

  990 Kč
 • Jobe Double Action
  Jobe Double Action

  Pumpa na paddleboard JOBE Double Action je určena výhradně na nafukovací paddleboardy. Disponuje dvěma módy. Prvním je mód double action pro..

  990 Kč
 • Aqua Marina Speedy Boat Canopy
  Aqua Marina Speedy Boat Canopy

  Stříška Aqua Marina Speedy Boat Canopy pro člun přijde vhod především při horkých letních dnech, kdy slouží jako ochrana před přímým..

  990 Kč
 • Aqua Marina Jombo
  Aqua Marina Jombo

  Tlakoměr Aqua Marina Jombo lze použít u vysokotlakých pump Aqua Marina Jombo 23,5". Připojuje se jednoduše přímo u rukojeti pumpy. Disponuje..

  190 Kč
 • Aqua Marina ET-30 k člunu
  Aqua Marina ET-30 k člunu

  Motor Aqua Marina ET-30 je lodní elektromotůrek, který je vhodný k použítí s malými nafukovacími čluny. Díky použití kompozitu oceníte..

  5650 Kč
 • Yate Dry Bag 10l zelená
  Yate Dry Bag 10l zelená

  Nepromokavý vak s oknem a ventilem o velikosti 10l je velmi praktický doplněk z odolného a pevného materiálu. Vak chrání věci před..

  539 KčObjevte: Pádla a vesla V sekci sport a outdoor | sporty | vodní sporty | vodácké vybavení je možné objevit jobe!
© 2024 Kontakt