Kellys Convoy

Kellys Convoy

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Cyklo příslušenství
Dodavatel:Kellys
Cena:749 Kč
Kellys Convoy 3 (60%) 47 hodnocení

Nosič na kolo Kellys Convoy je lehký hliníkový nosič vhodný pro horská a crossová kola s velikostí kol 26'' - 29''. Použitelný je pro jízdní kola s čelisťovými i kotoučovými brzdami. Convoy disponuje praktickou pružinou pro vkládání věcí, díky které vám uložené věci jen tak nevypadnou. Výhodou tohoto nosiče je vysoká nosnost, které je dosaženo jeho promyšlenou konstrukcí. Váha nákladu je tak ideálně rozložena a Convoy unese zátěž o hmotnosti až 25 kg. Samozřejmostí je možnost snadného přichycení zadního světla nebo odrazky. Nosič na kolo Kellys Convoy je díky těmto vlastnostem často vyhledávaným doplňkem jízdních kol.Technický popis: lehký hliníkový nosič pružina pro snadné vkládání věcí možnost upevnění světla nebo odrazky vhodný pro čelisťové i kotoučové brzdy snadná montáž vhodný pro kola s velikostí ráfků 26''-29'' a přípravou (otvory) na zadní stavbě rámu nosnost: 25 kg materiál: hliník


  • Nexelo L333003
    Nexelo L333003

    Zadní nosič Nexelo je univerzální odlehčený duralový zadní nosič s pružinovou klipsnou a držákem pumpičky. Povrch nosiče je opatřen..

    449 KčObjevte: Cyklistické nosiče V sekci sport | cyklo příslušenství | cyklistické koše a nosiče je možné objevit kellys convoy!
© 2023 Kontakt