Kellys Porter

Kellys Porter

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Cyklo příslušenství
Dodavatel:Kellys
Cena:599 Kč
Kellys Porter 2,5 (50%) 46 hodnocení

Nosič na kolo Kellys Porter je praktický doplněk především pro kola bez jakékoliv přípravy pro nosič na jejich rámu - nasazuje se totiž velmi snadno na sedlovku. Můžete tak jednoduše udělat například z horského kola či elektrokola o něco praktičtější stroj! Je vyroben z hliníku, což mu dodává lehkost a pružnost. Unese zátěž o hmotnosti až 10 kg. V úchytné části nosič disponuje gumovou výstelkou pro lepší uchycení a ochranu sedlovky. Hliníkový nosič na kolo Kellys Porter pasuje na sedlovky o průměrech 25,4 - 32 mm. Na nosič lze upevnit světlo či odrazku.Technický popis: lehký hliníkový nosič gumová výstelka pro lepší uchycení a ochranu sedlovky možnost upevnění odrazky nebo světla vhodný na sedlovky o průměrech 25,4 - 32 mm celková délka: 54 cm nosnost: 10 kg materiál: hliník barva: matná černá


 • Nexelo L333003
  Nexelo L333003

  Zadní nosič Nexelo je univerzální odlehčený duralový zadní nosič s pružinovou klipsnou a držákem pumpičky. Povrch nosiče je opatřen..

  449 Kč
 • M-Wave Ventura Screw-On II S
  M-Wave Ventura Screw-On II S

  Nosič M-Wave Ventura Screw-On II S je univerzální kovový zadní nosič s pružinovou klipsnou. Povrch nosiče je opatřen odolnou PVC ochrannou..

  339 Kč
 • M-Wave BA-FW Clip Bar
  M-Wave BA-FW Clip Bar

  Proutěný koš na řídítka M-Wave BA-FW Clip Bar je ideálním řešením pro ty, kteří rádi jezdí na kole a zároveň potřebují mnohdy něco..

  1390 Kč
 • Nexelo L431540
  Nexelo L431540

  Koš Nexelo na nosič s rukojetí v elegantním provedení je vyroben z kvalitního kovového materiálu. Košík lze snadno a rychle uchytit na..

  269 KčObjevte: Cyklistické nosiče V sekci sport | cyklo příslušenství | cyklistické koše a nosiče je možné objevit kellys porter!
© 2023 Kontakt