Klarfit Feetmaster

Klarfit Feetmaster

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Malé spotřebiče
Dodavatel:Klarfit
Cena:3990 Kč
Klarfit Feetmaster 3,5 (70%) 37 hodnocení

Masážní přístroj na nohy KLARFIT Feetmaster je vhodný pro efektivní masáž chodidel a spodní části nohou. Přístroj má tři přednastavené masážní funkce a tři stupně intenzity - umožní tak výběr mezi masáží Shiatsu, válečkovou masáží nebo jejich společnou kombinací. Rotující tlakové drážky masírují ztuhlá chodidla a vyvíjejí jemný tlak na nohu, patu a prsty. To vše blahodárně působí na tělo i duševní pohodu. Další výhodou je pak jemné vyhřívání, které zvyšuje nejen stupeň relaxace, ale zároveň posiluje prokrvení. Masážní přístroj KLARFIT Feetmaster nepotěší jen Vaše nohy, ale díky svému krásnému oblému designu bude lahodit i oku.Technický popis: příjemná masáž chodidel pomáhá proti únavě bolavých nohou uvolňuje svalové napětí odbourává stres pozitivně stimuluje akupresurní body na chodidlech napomáhá správné funkci krevního oběhu a lymfatického proudění jednoduché ovládání nadčasový design odnímatelná a pratelná látková výstelka funkce: 3 automatické programy 3 stupně intenzity masáže funkce vyhřívání rozměry: 40 x 43 x 46 cm pro velikost chodidel: do 44,5 (EU)/10 (UK)/290 mm včetně výkon: 36 W hmotnost: 3,3 kg určeno pro užívání v sedě


 • inSPORTline Esteron
  inSPORTline Esteron

  Masážní přístroj inSPORTline Esteron je robustní masážní přístroj se speciálním chladícím a vyhřívacím režimem, díky..

  2190 Kč
 • inSPORTline Emms červená
  inSPORTline Emms červená

  Masážní pomůcka na chodidla inSPORTline Emms je pružný váleček určený k masáži akupresurních bodů umístěných na vnitřní straně..

  159 Kč
 • inSPORTline Emms modrá
  inSPORTline Emms modrá

  Masážní pomůcka na chodidla inSPORTline Emms je pružný váleček určený k masáži akupresurních bodů umístěných na vnitřní straně..

  159 Kč
 • inSPORTline Matalia
  inSPORTline Matalia

  S masážní podložkou inSPORTline Matalia zažijete jedinečný relaxační zážitek jako byste se právě ocitli v luxusních lázních! Můžete..

  2590 Kč
 • inSPORTline Beinhowair
  inSPORTline Beinhowair

  Kompresní masážní přístroj na nohy inSPORTline Beinhowair je skvělá pomůcka pro důkladnou vzduchovou masáž chodidel, stehen a lýtek! K..

  2790 Kč
 • inSPORTline Rondys
  inSPORTline Rondys

  Masážní pistole inSPORTline Rondys je robustní bezdrátový přístroj, se kterým si uděláte stejné pohodlí jako v masážním salonu!..

  2890 Kč
 • inSPORTline Scaleta II hnědo-béžová
  inSPORTline Scaleta II hnědo-béžová

  Masážní křeslo inSPORTline Scaleta II je pokračovatelem úspěšného a oblíbeného kompaktního modelu Scaleta, nyní s vylepšeným designem...

  27990 Kč
 • inSPORTline Scaleta II šedo-černá
  inSPORTline Scaleta II šedo-černá

  Masážní křeslo inSPORTline Scaleta II je pokračovatelem úspěšného a oblíbeného kompaktního modelu Scaleta, nyní s vylepšeným designem...

  27990 KčObjevte: Masážní přístroje V sekci bílé zboží | malé spotřebiče | péče o tělo je možné objevit klarfit feetmaster!
© 2023 Kontakt