SportKO Medbol 8kg

SportKO Medbol 8kg

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:SportKO
Cena:1590 Kč
SportKO Medbol 8kg 5 (100%) 23 hodnocení

Medicinbal SportKO Medbol 8kg je prémiový medicinbal vyrobený z pravé kůže. Ta spolu s pevnými švy zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Jedná se o jednu z nejstarších, ale dodnes často používaných gymnastických pomůcek. Pomocí medicinbalu lze provádět širokou škálu cviků, díky kterým procvičíte celé tělo. Provádět můžete například dřepy, sklapovačky, různé variace výpadů nebo různé hody a vrhy pro zvýšení výbušné síly. Medicimbal SportKO Medbol 8kg je vhodný i pro venkovní použití, pro komerční i nekomerční účely a efektivně si s ním zacvičí jednotlivci i dvojice nebo skupiny.Technický popis: kvalitní medicinbal z pravé kůže pevné švy vhodný pro posílení celého těla široká škála proveditelných cviků hmotnost: 8 kg průměr: 26 cm materiál: pravá kůže výplň: gumová drť určené pro komerční i nekomerční využití pro vnitřní i venkovní cvičení


 • SportKO Medbol 12kg
  SportKO Medbol 12kg

  Medicinbal SportKO Medbol 12kg je prémiový medicinbal vyrobený z pravé kůže. Ta spolu s pevnými švy zaručuje vysokou odolnost a dlouhou..

  1649 Kč
 • SportKO Medbol 10kg
  SportKO Medbol 10kg

  Medicinbal SportKO Medbol 10kg je prémiový medicinbal vyrobený z pravé kůže. Ta spolu s pevnými švy zaručuje vysokou odolnost a dlouhou..

  1649 Kč
 • inSPORTline Grab Me 6 kg
  inSPORTline Grab Me 6 kg

  Medicineball s úchopy inSPORTline Grab Me 6 kg je vyroben z kvalitního pryžového materiálu, který má protiskluzové vlastnosti a lze jej tak..

  649 Kč
 • inSPORTline Grab Me 5 kg
  inSPORTline Grab Me 5 kg

  Medicineball s úchopy inSPORTline Grab Me 5 kg je vyroben z kvalitního pryžového materiálu, který má protiskluzové vlastnosti a lze jej tak..

  629 Kč
 • inSPORTline Grab Me 4 kg
  inSPORTline Grab Me 4 kg

  Medicineball s úchopy inSPORTline Grab Me 4 kg je vyroben z kvalitního pryžového materiálu, který má protiskluzové vlastnosti a lze jej tak..

  569 Kč
 • inSPORTline Grab Me 2 kg
  inSPORTline Grab Me 2 kg

  Medicineball s úchopy inSPORTline Grab Me 2 kg je vyroben z kvalitního pryžového materiálu, který má protiskluzové vlastnosti a lze jej tak..

  539 Kč
 • inSPORTline Slam Ball 8 kg
  inSPORTline Slam Ball 8 kg

  Medicimbal inSPORTline Slam Ball 8 kg je ideální pomůcka na workout, skupinové posilování, rozvoj dynamické síly, rychlosti a přesnosti...

  779 KčObjevte: Medicinbaly V sekci sport | fitness je možné objevit sportko medbol 8kg!
© 2021 Kontakt