Steelflex Sestava Strojů Pro Kruhový Trénink

Steelflex Sestava strojů pro kruhový trénink

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:Steelflex
Cena:222990 Kč
Steelflex Sestava strojů pro kruhový trénink 5 (100%) 25 hodnocení

Kompletní sestava pro kruhový trénink Steelflex PlateLoad je sada 10 posilovacích strojů určených k systematickému a velice efektivnímu posilování svalů celého těla. Jednotlivé stroje jsou zařazeny do této sady tak, aby docházelo k postupnému posilování izolovaných svalových partií. Sada posilovacích strojů pro kruhový trénink Steeflex Plateload vynikají vysokou kvalitou, maximální funkčností, skvělým designem a hlavně vynikající ergonomii pohybu. Produkty PlateLoad jsou navrženy tak, aby nedocházelo k nadměrnému zatěžování kloubního aparátu a jsou tak vhodné jak pro kondiční zpevnění postavy, tak pro silový tréning. Robustní karbonovo-ocelová konstrukce, vysoké polstrování, povrch stříkán elektrostatickou práškovou barvou proti poškrábání a odlupování, to vše Vám dopřeje sada Steelflex Plateload.Technický popis: sada 10 posilovacích strojů robustní konstrukce z karbonové oceli S25C-S30C (oválné trubky 50 × 100 mm) povrch stříkaný elektrostatickou práškovou barvou  vysoké polstrování s dvojitým prošíváním potažené kůží rukojeti potažené pěnovým materiálem  kvalitní ložiska s těsněním po celém obvodu bezpečnostní krytky šroubů určené pro olympijské kotouče (50 mm) vhodné pro kondiční zpevnění postavy i silový tréning sestava strojů pro kruhový trénink je pouze na objednávku a čekací doba je 4 měsíce Sada obsahuje: IN 5091 Tlak na prsní svaly - Steelflex PlateLoad line PLBP IN 5092 Předkopávání- Steelflex PlateLoad line PLLE IN 5093 Přítahy horní kladka - Steelflex PlateLoad line PLLA IN 5094 Tlak na ramena - Steelflex PlateLoad line PLSP IN 5095 Šimý tlak na prsa - Steelflex PlateLoad line PLIP IN 5096 Přítahy v sedě,veslo - Steelflex PlateLoad line PLSR IN 5097 Zakopávání vleže - Steelflex PlateLoad line PLLC IN 5098 Výpony na lýtka v sedě - Steelflex PlateLoad line PLSC IN 5099 Izolovaný biceps - Steelflex PlateLoad line PLBC IN 5100 Izolovaný triceps - Steelflex PlateLoad line PLTE


 • inSPORTline Power Tower
  inSPORTline Power Tower

  Multifunkční hrazda inSPORTline Power Tower je ideální pomocník pro posilování vlastní hmotností. Spodní madla umožňují cvičení..

  6790 Kč
 • inSPORTline Double Lift
  inSPORTline Double Lift

  Dvojitá závěsná hrazda inSPORTline Double Lift je víceúčelová závěsná hrazda do dveří určená pro všestranné posilování horní i..

  1149 Kč
 • inSPORTline Sestava strojů pro kruhový trénink - oranžová
  inSPORTline Sestava strojů pro kruhový trénink - oranžová

  Kompletní sestava pro kruhový trénink Hydraulic-Line je sada 10 posilovacích strojů určených k systematickému a velice efektivnímu..

  144790 Kč
 • inSPORTline CAB1000 černá
  inSPORTline CAB1000 černá

  Tento posilovací stroj Hydraulicline CAB1000 ze série strojů Hydraulic Line je součásti speciálního kruhového tréninku. Stroj je navržen..

  15990 Kč
 • inSPORTline Hydraulicline CTH1100 černá
  inSPORTline Hydraulicline CTH1100 černá

  Tento posilovací stroj Inner/Outer Thigh Machine ze série strojů Hydraulic Line je součásti speciálního kruhového tréninku. Stroj je navržen..

  20590 Kč
 • inSPORTline Hydraulicline CSP900 černá
  inSPORTline Hydraulicline CSP900 černá

  Tento posilovací stroj Shoulder Press Machine ze série strojů Hydraulic Line je součásti speciálního kruhového tréninku. Stroj je navržen..

  14890 Kč
 • inSPORTline Hydraulicline CPD800 černá
  inSPORTline Hydraulicline CPD800 černá

  Posilovací stroj Pec Dec Machine ze série strojů Hydraulic Line je součásti speciálního kruhového tréninku. Stroj je navržen tak, aby..

  20590 Kč
 • inSPORTline Hydraulicline CLE500 černá
  inSPORTline Hydraulicline CLE500 černá

  Tento posilovací stroj Leg Extension Machine ze série strojů Hydraulic Line je součásti speciálního kruhového tréninku. Stroj je navržen..

  17191 KčObjevte: Posilovací stroje V sekci sport | fitness je možné objevit steelflex sestava strojů pro kruhový trénink!
© 2021 Kontakt