W-TEC Náhradní Bateriový Set Pro Vyhřívané Podkolenky Tarviso

W-TEC Náhradní bateriový set pro vyhřívané podkolenky Tarviso

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o tělo a zdraví
Dodavatel:W-TEC
Cena:899 Kč
W-TEC Náhradní bateriový set pro vyhřívané podkolenky Tarviso 3,5 (70%) 40 hodnocení

Náhradní bateriový set pro vyhřívané podkolenky W-TEC Tarviso je praktickým doplňkem pro ty, co si chtějí příjemné teplo na nohou užívat co nejdéle! Baterie se vkládají do do boční kapsy na ponožce. Díky kompaktním rozměrům se snadno schovají pod oblečením. Při vyhřívání je pak možné zvolit jeden ze 3 režimů, pode toho, jak moc vám je zima. K ovládání slouží dálkový ovladač na karabinu, který je součástí balení ponožek. Díky své kompaktní velikosti se náhradní baterie bez problému vejdou do kapsy batohu nebo oblečení. I když budete na cestách, zabere vám výměna minimum času a vy budete moct znovu rychle vyrazit - pěkně v teple!Technický popis: kompaktní dobíjecí baterie pro vyhřívané ponožky inSPORTline Tarviso slouží jako náhradní pár k již zakoupenému produktu tlačítko pro manuální zapnutí baterie indikátor stavu vybití baterie nabíjení přes rozdvojený USB-A - 2xUSB-C kabel (součástí balení) dálkový ovladač součástí balení baterie: 2x Li-ion 5000 mAh/18.5 Wh 5V/2A port na baterii: USB-C velikost baterie: 8 x 5,5 cm


 • W-TEC Alytus
  W-TEC Alytus

  Přenosná vyhřívaná podložka W-TEC Alytus vám zajistí tepelné pohodlí při sezení i za nevlídného studeného počasí. Vyhřívání zde..

  1249 Kč
 • W-TEC Ortos
  W-TEC Ortos

  Vysoušeč inSPORTline W-TEC Ortos vám zajistí krásně teplé a suché boty i rukavice za každé situace! Je to šikovná pomůcka, která..

  699 Kč
 • Glovii G2EX
  Glovii G2EX

  Prodlužovací kabel Glovii G2EX o délce 1 metr slouží k propojení rukavic Glovii z modelových řad GL, GS, GZ, GR s baterií či jiným..

  199 Kč
 • Glovii GA2 černá - M
  Glovii GA2 černá - M

  Vyhřívaný nákrčník Glovii GA2 vás udrží v teple a pohodlí i za těch nejchladnějších dnů! Nákrčník má formu roláku s prodlouženou..

  1999 Kč
 • Glovii P2500G 2500 mAh
  Glovii P2500G 2500 mAh

  Powerbanka pro vyhřívané bačkory Glovii P2500G 2500 mAh je vhodná pro podkolenky, vestu či bederní pás s vyhříváním Glovii. Svými..

  790 Kč
 • inSPORTline Huggis
  inSPORTline Huggis

  Vyhřívaný nákrčník inSPORTline Huggis je výborným společníkem s elektronickým výhřevem ramenní oblasti, který pomáhá ulevit od..

  990 Kč
 • Thermopad Sohlenwärmer S (36-40)
  Thermopad Sohlenwärmer S (36-40)

  Ohřívač chodidel Thermopad Sohlenwärmer je praktický ohřívač pro jednorázové užití. Ohřívač po vytažení ze sáčku začne během..

  99 Kč
 • Thermopad Sohlenwärmer L (40-42)
  Thermopad Sohlenwärmer L (40-42)

  Ohřívač chodidel Thermopad Sohlenwärmer je praktický ohřívač pro jednorázové užití. Ohřívač po vytažení ze sáčku začne během..

  99 Kč
 • Thermopad Zehenwärmer
  Thermopad Zehenwärmer

  Ohřívač prstů nohou Thermopad Zehenwärmer je praktický ohřívač pro jednorázové užití. Ohřívač po vytažení ze sáčku začne během..

  59 Kč
 • Thermopad Handwärmer
  Thermopad Handwärmer

  Ohřívač rukou Thermopad Handwärmer je praktický ohřívač pro jednorázové užití. Ohřívač po vytažení ze sáčku začne během chvilky..

  55 Kč
 • Glovii GHB černá
  Glovii GHB černá

  Vyhřívaný nákrčník s kapucí Glovii GHB je skvělým společníkem do mrazivých zimních měsíců. Zakrývá místa, odkud uniká..

  1990 Kč
 • W-TEC Nabíjecí adaptér k vyhřívanému oblečení
  W-TEC Nabíjecí adaptér k vyhřívanému oblečení

  Nabíjecí adaptér k vyhřívanému oblečení W-TEC je náhradní nabíječka vhodná pro rukavice značky W-TEC. V případě poškození či..

  169 KčObjevte: Elektrické dečky V sekci domácí a osobní spotřebiče | péče o tělo a zdraví | péče o zdraví je možné objevit w-tec náhradní bateriový set pro vyhřívané podkolenky tarviso!
© 2024 Kontakt