InSPORTline Bumy BC100 Tmavě žluto-zelená

inSPORTline Bumy BC100 tmavě žluto-zelená

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:419 Kč
inSPORTline Bumy BC100 tmavě žluto-zelená 4,25 (85%) 22 hodnocení

Balanční podložka inSPORTline Bumy BC100 je unikátní nafukovací balanční polštářek kruhového tvaru, vhodný zejména při dlouhotrvajícím sezení. Povrch tvoří masážní body, které jsou vhodné k prokrvení i uvolnění svalového napětí. Vypouklý tvar zlepšuje držení těla při sezení a pomáhá ulevit od bolesti zad. Výhodou jsou také poměrně široké možnosti jejího použití. Balanční podložka inSPORTline Bumy BC100 je skvělou pomůckou k procvičování stabilizačních svalů a vzpřimovačů páteře. Při rekonvalescenčních cvičeních se často využívá k nacvičování držení rovnováhy těla. Navíc lze přifukovat, či vyfukovat na požadovanou tvrdost a využijete jí v kanceláři, doma nebo také na cestách. Balanční podložka inSPORTline Bumy BC100 je plně bezpečná a vhodná pro všechny věkové kategorie.Technický popis: vyroben z vysoce pevné a odolné gumy masážní povrch možnost dohuštění pomocí pumpičky s jehlou (není součástí balení) povrch s jemnou kruhovou strukturou vyroben ze zdravotně nezávadných materiálů vhodný pro všechny věkové kategorie materiál: PVC průměr: 33 cm výška: 4 cm hmotnost: 0,83 kg maximální zatížení: 120 kg není určeno pro komerční používání


 • inSPORTline Bumy BC100 světle modrá
  inSPORTline Bumy BC100 světle modrá

  Balanční podložka inSPORTline Bumy BC100 je unikátní nafukovací balanční polštářek kruhového tvaru, vhodný zejména při..

  419 Kč
 • inSPORTline Donut Ball modrá
  inSPORTline Donut Ball modrá

  Balanční podložka inSPORTline Donut Ball je všestranná fitness pomůcka, vhodná pro aerobní a balanční cvičení. Napomáhá k rozvoji..

  549 Kč
 • inSPORTline Woobe
  inSPORTline Woobe

  Balanční deska inSPORTline Woobe přispívá k rozvoji koordinace pohybu, aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií uložených..

  629 Kč
 • inSPORTline Bumy BC400
  inSPORTline Bumy BC400

  Masážní balanční podložka inSPORTline Bumy BC400 je určena k masáži akupresurních bodů umístěných na vnitřní straně..

  629 Kč
 • inSPORTline Bumy BC700
  inSPORTline Bumy BC700

  Balanční podložka inSPORTline Bumy BC700 přispívá k rozvoji koordinace pohybu, aktivizaci a posílení stabilizačních svalových..

  1590 Kč
 • inSPORTline Bumy BC600
  inSPORTline Bumy BC600

  Balanční podložka inSPORTline Bumy BC600 přispívá k rozvoji koordinace pohybu, aktivizaci a posílení stabilizačních svalových..

  1049 Kč
 • inSPORTline Dome Mini
  inSPORTline Dome Mini

  Balanční podložka inSPORTline Dome Mini je všestranným doplňkem pro aerobní a balanční cvičení. Napomáhá k rozvoji koordinace pohybu,..

  1690 Kč
 • inSPORTline Bumy BC250
  inSPORTline Bumy BC250

  Masážní balanční polštář inSPORTline Bumy BC250 je určen k relaxaci a masáži při sezení na židli, sledování televize nebo slouží..

  439 KčObjevte: Balanční podložky V sekci sport | fitness je možné objevit insportline bumy bc100 tmavě žluto-zelená!
© 2021 Kontakt