InSPORTline Bumy BC250

inSPORTline Bumy BC250

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:439 Kč
inSPORTline Bumy BC250 4,75 (95%) 29 hodnocení

Masážní balanční polštář inSPORTline Bumy BC250 je určen k relaxaci a masáži při sezení na židli, sledování televize nebo slouží pouze jako podpěra hlavy. Přispívá k rozvoji koordinace pohybu, aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií uložených v hlubších vrstvách, které se jinak velmi obtížně procvičují. Balanční polštář je především vhodný pro práci, při které člověk musí sedět více než 1 hodinu vkuse. Zajistí správné držení páteře a zabraňuje následným problémům se zády. Cvičení také napomáhá k odstranění stresu, svalového napětí a nerovnováhy.  Technický popis: rozměry: délka 25,5 cm x šířka 25,5 cm x výška 7 cm hmotnost: 0,4 kg nosnost: 100 kg materiál: TPR (termoplastická pryž) vhodný pro fitness cvičení i relaxaci lehká masáž a stimulace neklouzavý pružný povrch využití: pomůcka pro správné sezení, podpěra hlavy, cvičení


 • inSPORTline BC200
  inSPORTline BC200

  Balanční polštář inSPORTline BC200 je vhodným masážním doplňkem při dlouhotrvajícím sezení. Působí příznivě proti bolestem zad,..

  419 Kč
 • inSPORTline Yoga Ball 5 kg
  inSPORTline Yoga Ball 5 kg

  Jóga míč inSPORTline 5 kg je míč plněný pískem vhodný pro cvičení jógy a pro rekonvalescenční účely. Míč se dodává v několika..

  359 KčObjevte: Balanční podložky V sekci sport | fitness je možné objevit insportline bumy bc250!
© 2021 Kontakt