InSPORTline Bumy BC400

inSPORTline Bumy BC400

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:629 Kč
inSPORTline Bumy BC400 4,5 (90%) 23 hodnocení

Masážní balanční podložka inSPORTline Bumy BC400 je určena k masáži akupresurních bodů umístěných na vnitřní straně chodidel. Masáží podpoříte imunitní systém, krevní oběh, aktivujete nervová zakončení a zóny, které mají blahodárný vliv na správnou funkci vnitřních orgánů. Balanční podložka inSPORTline Bumy BC400 také přispívá k rozvoji koordinace pohybu, aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií uložených v hlubších vrstvách, které se jinak velmi obtížně procvičují. Cvičení napomáhá k odstranění stresu, svalového napětí a nerovnováhy. Metoda balančního cvičení pomáhá při odstraňování bolestí zad, kloubů a napomáhá zpevňovat postavu. Balanční podložku můžete využívat při sezení u počítače, pří sedavém zaměstnání nebo jako součást Vašeho tréninku.  Technický popis: průměr: 33 cm výška: 16 cm hmotnost: 1,2 kg nosnost: 200 kg materiál: PVC vhodná pro fitness cvičení i relaxaci lehká masáž a stimulace neklouzavý pružný povrch využití: cvičení vestoje, masírování spodní části chodil při sezení není určeno pro komerční používání


 • inSPORTline Bumy BC700
  inSPORTline Bumy BC700

  Balanční podložka inSPORTline Bumy BC700 přispívá k rozvoji koordinace pohybu, aktivizaci a posílení stabilizačních svalových..

  1590 Kč
 • inSPORTline Bumy BC600
  inSPORTline Bumy BC600

  Balanční podložka inSPORTline Bumy BC600 přispívá k rozvoji koordinace pohybu, aktivizaci a posílení stabilizačních svalových..

  1049 Kč
 • inSPORTline Dome Mini
  inSPORTline Dome Mini

  Balanční podložka inSPORTline Dome Mini je všestranným doplňkem pro aerobní a balanční cvičení. Napomáhá k rozvoji koordinace pohybu,..

  1690 Kč
 • inSPORTline Bumy BC250
  inSPORTline Bumy BC250

  Masážní balanční polštář inSPORTline Bumy BC250 je určen k relaxaci a masáži při sezení na židli, sledování televize nebo slouží..

  439 Kč
 • inSPORTline BC200
  inSPORTline BC200

  Balanční polštář inSPORTline BC200 je vhodným masážním doplňkem při dlouhotrvajícím sezení. Působí příznivě proti bolestem zad,..

  419 Kč
 • inSPORTline Yoga Ball 5 kg
  inSPORTline Yoga Ball 5 kg

  Jóga míč inSPORTline 5 kg je míč plněný pískem vhodný pro cvičení jógy a pro rekonvalescenční účely. Míč se dodává v několika..

  359 Kč
 • inSPORTline Yoga Ball 4 kg
  inSPORTline Yoga Ball 4 kg

  Yoga Ball inSPORTline 4 kg je míč plněný pískem vhodný pro cvičení jógy a pro rekonvalescenční účely. Míč se dodává v několika..

  349 Kč
 • inSPORTline Yoga Ball 3 kg
  inSPORTline Yoga Ball 3 kg

  Jóga míč inSPORTline je míč plněný pískem vhodný pro cvičení jógy a pro rekonvalescenční účely. Míč se dodává v několika..

  279 KčObjevte: Balanční podložky V sekci sport | fitness je možné objevit insportline bumy bc400!
© 2021 Kontakt