InSPORTline Bumy BC500

inSPORTline Bumy BC500

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:789 Kč
inSPORTline Bumy BC500 3,5 (70%) 21 hodnocení

Balanční podložka inSPORTline Bumy BC500 přispívá k rozvoji koordinace pohybu, aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií uložených v hlubších vrstvách, které se jinak velmi obtížně procvičují. Cvičení napomáhá k odstranění stresu, svalového napětí a nerovnováhy. Metoda balančního cvičení pomáhá při odstraňování bolestí zad, kloubů a napomáhá tak zpevňovat postavu. Balanční podložka inSPORTline Bumy BC500 je vyrobena ze zdravotně nezávadného materiálu.  Technický popis: průměr: 45 cm výška: 12 cm maximální zatížení: 200 kg hmotnost: 1,6 kg materiál: PVC střední obtížnost cvičení vhodná pro všechny věkové kategorie vyrobeno ze zdravotně nezávadného materiálu využití: cvičení vleže, vestoje i jako pomůcka pro správné sezení není určeno pro komerční používání


 • Trickboard Aloha
  Trickboard Aloha

  Balanční deska Trickboard Aloha je šikovná pomůcka pro trénování rovnováhy a pilování pohybových dovedností, která plně zaměstná..

  2390 Kč
 • Trickboard Classic Hit the Wave
  Trickboard Classic Hit the Wave

  Balanční deska Trickboard Classic Hit the Wave je šikovná pomůcka pro trénování rovnováhy a pilování pohybových dovedností, která plně..

  2390 Kč
 • Trickboard Classic All Season
  Trickboard Classic All Season

  Balanční deska Trickboard Classic All Season je šikovná pomůcka pro trénování rovnováhy a pilování pohybových dovedností, která plně..

  2390 Kč
 • Trickboard Classic Jackal
  Trickboard Classic Jackal

  Balanční deska Trickboard Classic Jackal je šikovná pomůcka pro trénování rovnováhy a pilování pohybových dovedností, která plně..

  2390 Kč
 • Trickboard Classic Sueno Surf
  Trickboard Classic Sueno Surf

  Balanční deska Trickboard Classic Sueno Surf je šikovná pomůcka pro trénování rovnováhy a pilování pohybových dovedností, která plně..

  2390 Kč
 • inSPORTline Dome UNI modrá
  inSPORTline Dome UNI modrá

  Balanční podložka inSPORTline Dome UNI je pomůcka vhodná pro aerobní a balanční cvičení. Podložka může být používána dvojím..

  1790 Kč
 • inSPORTline Dome UNI šedá
  inSPORTline Dome UNI šedá

  Balanční podložka inSPORTline Dome UNI je pomůcka vhodná pro aerobní a balanční cvičení. Podložka může být používána dvojím..

  1790 Kč
 • inSPORTline Dome UNI černá
  inSPORTline Dome UNI černá

  Balanční podložka inSPORTline Dome UNI je pomůcka vhodná pro aerobní a balanční cvičení. Podložka může být používána dvojím..

  1790 Kč
 • inSPORTline DOME STORAGE
  inSPORTline DOME STORAGE

  Stojan na balanční podložky inSPORTline DOME STORAGE je jednoduchý stojan nenáročný na prostor. Skvěle zapadne do jakékoliv tělocvičny nebo..

  6390 Kč
 • inSPORTline Dome Big
  inSPORTline Dome Big

  Balanční podložka inSPORTline Dome Big je pomůcka vhodná pro aerobní a balanční cvičení. Nabízí velkou škálu balančních cviků při..

  3390 KčObjevte: Balanční podložky V sekci sport | fitness je možné objevit insportline bumy bc500!
© 2021 Kontakt