InSPORTline DOME STORAGE

inSPORTline DOME STORAGE

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:6390 Kč
inSPORTline DOME STORAGE 5 (100%) 30 hodnocení

Stojan na balanční podložky inSPORTline DOME STORAGE je jednoduchý stojan nenáročný na prostor. Skvěle zapadne do jakékoliv tělocvičny nebo posilovny. Díky propracované konstrukci a silným rámům nemusíte mít strach o jeho stabilitu, a to jak bez podložek, tak s nimi. Stojan je vyrobený z kvalitních kovových materiálů a navíc je jeho porvch odolný vůči poškrábání. Do jednoho stojanu lze uložit cca 6 až 7 balančních podložek vertikálně nad sebe, díky čemuž je možno uspořit mnoho místa. Vzdálenost vertikálních tyčí je nastavitelná, takže lze šířku stojanu přizpůsobit průměru podložek, které používáte. Stojan je opatřen gumovými kolečky a tak jej lze i s podložkami snadno odtlačit. Během přepravy je k podlaze šetrný a nepoškrábe ani plovoucí podlahu. Dvě kolečka mají brzdu, čímž lze stojan bezpečně zajistit na místě.Technický popis: stojan pro 6-7 balančních podložek gumová kolečka (2 s brzdou) povrch odolný proti poškrábání materiál: kov celková výška: 173 cm užitná výška: 160 cm profil rámů: 30x30 mm rozměry základny: 56x56 cm vzdálenost vertikálních tyčí: 30 cm nebo 40 cm (možnost nastavení pouze na dvou stranách základny) hmotnost: 20 kg


 • inSPORTline Dome Big
  inSPORTline Dome Big

  Balanční podložka inSPORTline Dome Big je pomůcka vhodná pro aerobní a balanční cvičení. Nabízí velkou škálu balančních cviků při..

  3390 Kč
 • inSPORTline Bumy BC100 tmavě žluto-zelená
  inSPORTline Bumy BC100 tmavě žluto-zelená

  Balanční podložka inSPORTline Bumy BC100 je unikátní nafukovací balanční polštářek kruhového tvaru, vhodný zejména při..

  419 KčObjevte: Balanční podložky V sekci sport | fitness je možné objevit insportline dome storage!
© 2021 Kontakt