InSPORTline Dome UNI šedá

inSPORTline Dome UNI šedá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:1790 Kč
inSPORTline Dome UNI šedá 4 (80%) 23 hodnocení

Balanční podložka inSPORTline Dome UNI je pomůcka vhodná pro aerobní a balanční cvičení. Podložka může být používána dvojím způsobem - měkkou částí nahoru nebo dolů. To vše nabízí širokou škálu balančních cviků při fitness tréninku i při rekonvalescenci. Balanční podložka inSPORTline Dome UNI přispívá k rozvoji koordinace pohybu a schopnosti udržet rovnováhu. Při opakovaném používání posiluje svalové partie uložené v hlubších vrstvách, které se velmi obtížně procvičují. Prováděním běžných cviků jako jsou kliky, dřepy či různé vzpory zapojíte i hluboký stabilizační systém a zlepšíte tak držení těla. Toto dynamické cvičení na balanční podložce inSPORTline Dome UNI efektivně pomáhá při odstraňování bolesti zad i kloubů a dochází při něm ke zpevnění postavy. Dva odnímatelné expandéry s pohodlnými pěnovými madly, které jsou součástí balení, dále rozšiřují možnosti cvičení nebo vám pomohou při udržování rovnováhy. Upouštěním a napouštěním vzduchu lze regulovat obtížnost cvičení, takže je podložka vhodná pro začátečníky i pokročilé.Technický popis: vyrobeno z vysoce pevných materiálů jednokomorová vzduchová podložka upravení obtížnosti upuštěním tlaku základna podložky z tvrzeného PVC 2 expandéry rozšiřující možnosti cvičení průměr balanční plochy: 54,5 cm celkový průměr: 57,5 cm (v oblasti úchytů pro expandéry 63,5 cm) výška: 22 cm (lze regulovat dohuštěním) délka expandérů: 80 cm maximální nosnost: 200 kg hmotnost: 5 kg vyrobeno ze zdravotně nezávadných materiálů součastí balení nožní pumpa není určeno pro komerční používání Na hladké podlahy doporučujeme přikoupit ochrannou podložku, která zamezí případnému klouzání.


 • Trickboard Aloha
  Trickboard Aloha

  Balanční deska Trickboard Aloha je šikovná pomůcka pro trénování rovnováhy a pilování pohybových dovedností, která plně zaměstná..

  2390 Kč
 • Trickboard Classic Hit the Wave
  Trickboard Classic Hit the Wave

  Balanční deska Trickboard Classic Hit the Wave je šikovná pomůcka pro trénování rovnováhy a pilování pohybových dovedností, která plně..

  2390 Kč
 • Trickboard Classic All Season
  Trickboard Classic All Season

  Balanční deska Trickboard Classic All Season je šikovná pomůcka pro trénování rovnováhy a pilování pohybových dovedností, která plně..

  2390 Kč
 • Trickboard Classic Jackal
  Trickboard Classic Jackal

  Balanční deska Trickboard Classic Jackal je šikovná pomůcka pro trénování rovnováhy a pilování pohybových dovedností, která plně..

  2390 Kč
 • Trickboard Classic Sueno Surf
  Trickboard Classic Sueno Surf

  Balanční deska Trickboard Classic Sueno Surf je šikovná pomůcka pro trénování rovnováhy a pilování pohybových dovedností, která plně..

  2390 Kč
 • inSPORTline Dome UNI modrá
  inSPORTline Dome UNI modrá

  Balanční podložka inSPORTline Dome UNI je pomůcka vhodná pro aerobní a balanční cvičení. Podložka může být používána dvojím..

  1790 Kč
 • inSPORTline Dome UNI šedá
  inSPORTline Dome UNI šedá

  Balanční podložka inSPORTline Dome UNI je pomůcka vhodná pro aerobní a balanční cvičení. Podložka může být používána dvojím..

  1790 Kč
 • inSPORTline Dome UNI černá
  inSPORTline Dome UNI černá

  Balanční podložka inSPORTline Dome UNI je pomůcka vhodná pro aerobní a balanční cvičení. Podložka může být používána dvojím..

  1790 KčObjevte: Balanční podložky V sekci sport | fitness je možné objevit insportline dome uni šedá!
© 2021 Kontakt