InSPORTline Grab Me 6 Kg

inSPORTline Grab Me 6 kg

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:649 Kč
inSPORTline Grab Me 6 kg 3,25 (65%) 27 hodnocení

Medicineball s úchopy inSPORTline Grab Me 6 kg je vyroben z kvalitního pryžového materiálu, který má protiskluzové vlastnosti a lze jej tak lépe uchopit. Na bocích medicimbálu jsou dva úchopy, které přidávají variabilitu cvičení. Navíc má pískovou výplň, která se v míči při pohybu přelévá, což zvyšuje obtížnost při tréninku, ale zároveň zvyšuje jeho efektivitu. Jedná se o jednu z nejstarších, ale dodnes velmi používaných gymnastických pomůcek. Pomocí medicimbalu lze provádět širokou škálu cviků, díky kterým lze procvičit celé tělo. Při cvičení zároveň dochází ke zvyšování fyzické kondice a může být využíván i pro rekonvalescenční účely. Medicineball s úchopy inSPORTline Grab Me je vhodný pro cvičení jednotlivců, ve dvojicích i skupinách.Technický popis: kvalitní medicimbal dva úchopy po stranách pro variabilitu cviků barevné rozlišení dle hmotnosti protiskluzová povrchová úprava široká škála proveditelných cviků hmotnost: 6 kg materiál: pryž (polypropylen) výplň: písek vhodné pro posílení či protažení celého těla Příklady cviků: prohyb v bocích - zvedání míče prohyb v bocích - dohmat boční zvedání s podřepem zvedání míče nad hlavu v podřepu zvedání míče vzad s podřepem prohýbání vpřed - zvedání míče předklon a rovnoměrné zvedání míče boční prohyb a příčné zvedání


 • inSPORTline Grab Me 5 kg
  inSPORTline Grab Me 5 kg

  Medicineball s úchopy inSPORTline Grab Me 5 kg je vyroben z kvalitního pryžového materiálu, který má protiskluzové vlastnosti a lze jej tak..

  629 Kč
 • inSPORTline Grab Me 4 kg
  inSPORTline Grab Me 4 kg

  Medicineball s úchopy inSPORTline Grab Me 4 kg je vyroben z kvalitního pryžového materiálu, který má protiskluzové vlastnosti a lze jej tak..

  569 Kč
 • inSPORTline Grab Me 2 kg
  inSPORTline Grab Me 2 kg

  Medicineball s úchopy inSPORTline Grab Me 2 kg je vyroben z kvalitního pryžového materiálu, který má protiskluzové vlastnosti a lze jej tak..

  539 Kč
 • inSPORTline Slam Ball 8 kg
  inSPORTline Slam Ball 8 kg

  Medicimbal inSPORTline Slam Ball 8 kg je ideální pomůcka na workout, skupinové posilování, rozvoj dynamické síly, rychlosti a přesnosti...

  779 KčObjevte: Medicinbaly V sekci sport | fitness je možné objevit insportline grab me 6 kg!
© 2021 Kontakt