InSPORTline Huggis

inSPORTline Huggis

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o tělo a zdraví
Dodavatel:inSPORTline
Cena:990 Kč
inSPORTline Huggis 3,5 (70%) 42 hodnocení

Vyhřívaný nákrčník inSPORTline Huggis je výborným společníkem s elektronickým výhřevem ramenní oblasti, který pomáhá ulevit od bolesti. Velmi účinně chrání oblast zad, ramen a krční páteře.  Je vyroben z vysoce kvalitního polyesteru, který je příjemný na dotek a zajišťuje velmi komfortní pocity během nošení - nikde neškrábe, ani netlačí. Nákrčník můžete používat i na jiné části těla, které potřebujete zahřát - například bedra, břicho či chodidla. Elektrické vyhřívání v celkem 3 různých teplotních módech zahřívá oblast ramen a dokáže zmírnit či zamezit bolesti v oblasti trapéz, která je způsobena nadměrným namáháním, špatným sezením, případně nedostatkem pohybu. Ovládání pásu pomocí jednoho tlačítka je naprosto jednoduché a zvládne ho opravdu každý!  Velikost nákrčníku je univerzální a upíná se jednoduše na suchý zip, takže nemusíte dlouze přemýšlet nad výběrem velikosti. Zároveň nemusíte řešit neustálé dobíjení baterie či kupování tužkových baterií, protože tento nákrčník jednoduše při používání zapojíte do elektřiny. Ocení ho každý, kdo pracuje v chladnější kanceláři a trpí na časté bolesti ramen a krční páteře. Ať už ho budete používat během pracovní doby v kanceláři či během sledování oblíbeného filmu či seriálu, rozhodně si budete úlevu od bolesti nesmírně užívat! Úrovně vyhřívání: Červené světlo: cca 55℃ Bílé světlo: cca 50℃ Modré světlo: cca 45℃ Technický popis: vyhřívaný nákrčník z příjemného materiálu ideální do chladných kanceláří pro práci u PC extrémně pohodlný  všitá kuličková výplň pro zatížení nákrčníku  praktický druk pro sepnutí ramenních popruhů snadné ovládání pomocí jednoho tlačítka chrání oblast krku před prochladnutím či profouknutím možno použít i na oblast beder a břicha, kolen i kotníků rozměry: š54 x d54/38 (celková/u krku) cm materiál: polyester hmotnost: 830 g příkon: 24 W délka napájecího kabelu: cca 154 cm


 • Thermopad Sohlenwärmer S (36-40)
  Thermopad Sohlenwärmer S (36-40)

  Ohřívač chodidel Thermopad Sohlenwärmer je praktický ohřívač pro jednorázové užití. Ohřívač po vytažení ze sáčku začne během..

  99 Kč
 • Thermopad Sohlenwärmer L (40-42)
  Thermopad Sohlenwärmer L (40-42)

  Ohřívač chodidel Thermopad Sohlenwärmer je praktický ohřívač pro jednorázové užití. Ohřívač po vytažení ze sáčku začne během..

  99 Kč
 • Thermopad Zehenwärmer
  Thermopad Zehenwärmer

  Ohřívač prstů nohou Thermopad Zehenwärmer je praktický ohřívač pro jednorázové užití. Ohřívač po vytažení ze sáčku začne během..

  59 Kč
 • Glovii GHB černá
  Glovii GHB černá

  Vyhřívaný nákrčník s kapucí Glovii GHB je skvělým společníkem do mrazivých zimních měsíců. Zakrývá místa, odkud uniká..

  1990 Kč
 • W-TEC Nabíjecí adaptér k vyhřívanému oblečení
  W-TEC Nabíjecí adaptér k vyhřívanému oblečení

  Nabíjecí adaptér k vyhřívanému oblečení W-TEC je náhradní nabíječka vhodná pro rukavice značky W-TEC. V případě poškození či..

  169 Kč
 • W-TEC Baterie k vyhřívanému oblečení
  W-TEC Baterie k vyhřívanému oblečení

  Baterie k vyhřívanému oblečení W-TEC je vhodná pro vybrané modely vyhřívaných rukavic W-TEC. V případě ztráty nebo poškození..

  259 Kč
 • Glovii P2400G 2400 mAh 1x
  Glovii P2400G 2400 mAh 1x

  Powerbanka pro vyhřívané podkolenky Glovii P2400G 2400 mAh je vhodná pro podkolenky s vyhříváním Glovii. Svými minimálními rozměry a..

  949 Kč
 • Glovii GF41
  Glovii GF41

  Vyhřívaný rukávník Glovii GF41 4v1 je univerzální pomůckou do chladných dní. Lze jej využít jako klasický rukávník, do kterého..

  1889 Kč
 • Glovii GLI7440
  Glovii GLI7440

  Náhradní baterie pro vyhřívanou vestu Glovii GLI7440 je vhodná pro vyhřívanou fleecovou vestu Glovii GV1, případně jako varianta s..

  1459 KčObjevte: Elektrické dečky V sekci domácí a osobní spotřebiče | péče o tělo a zdraví | péče o zdraví je možné objevit insportline huggis!
© 2024 Kontakt