InSPORTline MB63 - 6kg

inSPORTline MB63 - 6kg

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:1590 Kč
inSPORTline MB63 - 6kg 3,75 (75%) 23 hodnocení

Medicimbal inSPORTline MB63 - 6kg se schopností odskoku je vyroben z kvalitního pryžového materiálu, který má protiskluzové vlastnosti, a lze jej tak lépe uchopit. Jedná se o jednu z nejstarších, ale dodnes často používaných gymnastických pomůcek. Pomocí medicinbalu lze provádět širokou škálu cviků, díky kterým lze procvičit celé tělo. Při cvičení zároveň dochází ke zvyšování fyzické kondice a může být využíván i pro rekonvalescenční účely. Medicinbal inSPORTline MB63 - 6kg je vhodný pro komerční i nekomerční účely, určené pro cvičení jednotlivců, ve dvojicích i skupinách.Technický popis: kvalitní medicinbal se schopností odskoku protiskluzová povrchová úprava široká škála proveditelných cviků hmotnost: 6 kg průměr: 24 cm materiál: pryž možnost regulovat nahuštění (tvrdost a odskok) pumpičkou s jehlou (není součástí balení) vhodné pro posílení celého těla, rekonvalescenční účely určené pro komerční i nekomerční využití


 • inSPORTline MB63 - 5kg
  inSPORTline MB63 - 5kg

  Medicimbal inSPORTline MB63 - 5kg se schopností odskoku je vyroben z kvalitního pryžového materiálu, která má protiskluzové vlastnosti a lze..

  1390 Kč
 • inSPORTline MB63 - 3kg
  inSPORTline MB63 - 3kg

  Medicimbal inSPORTline MB63 - 3kg se schopností odskoku je vyroben z kvalitního pryžového materiálu, který má protiskluzové vlastnosti a lze..

  999 Kč
 • inSPORTline Walbal 12kg
  inSPORTline Walbal 12kg

  Posilovací míč inSPORTline Walbal 12kg je kombinací klasického medicinbalu a speciálně upraveného míče pro posilování. Posilovací míč..

  1690 Kč
 • inSPORTline Walbal 7kg
  inSPORTline Walbal 7kg

  Posilovací míč inSPORTline Walbal 7kg je kombinací klasického medicinbalu a speciálně upraveného míče pro posilování. Posilovací míč je..

  1490 Kč
 • inSPORTline Walbal 3kg
  inSPORTline Walbal 3kg

  Posilovací míč inSPORTline Walbal 3kg je kombinací klasického medicinbalu a speciálně upraveného míče pro posilování. Posilovací míč je..

  1090 KčObjevte: Medicinbaly V sekci sport | fitness je možné objevit insportline mb63 - 6kg!
© 2021 Kontakt