InSPORTline ProfiStair

inSPORTline ProfiStair

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:148990 Kč
inSPORTline ProfiStair 4,75 (95%) 28 hodnocení

Fitness schody inSPORTline ProfiStair představují profesionální kardio zařízení pro posílení a tvarování stehen a hýždí. Zároveň slouží i k výraznému zlepšení kondice. Tato alternativa stacionárního stepperu se vyznačuje velmi vysokou robustností a odolností, především kvůli zpevněnému rámu a celkové hmotnosti 231 kg. Spolehlivý AC motor zajišťuje bezproblémový chod a dlouhou životnost. Díky tomu hravě zvládne nepřetržitou zátěž s uživateli do hmotnosti až 180 kg. O bezpečnost se starají postranní madla po celé délce trenažeru, bezpečnostní brzda a protiskluzová úprava samotných schodů. Systém aretačních šroubů pro vyrovnání nerovností podlahy, dva stojany na lahev, 4 transportní kolečka, knižní či tabletový stojánek a větrák jsou samozřejmou součástí. Veškerá nastavení včetně rychlosti jsou řízena elektronicky. Rychlost schodů je udávána v počtu schodů za minutu a pohybuje se od 20 do 140 schodů/min. Uživatel si přitom může vybrat z 20 úrovní zátěže. Výška jednoho schodu činí pevných 19 cm, šířka 53 cm a hloubka dostatečných 24,6 cm. Fitness schody inSPORTline ProfiStair disponují přehledným displejem s intuitivním ovládáním, který zobrazuje všechny informace o cvičení. Tyto údaje zahrnují úroveň cvičení, spálené kalorie, čas, vzdálenost, rychlost, tepovou frekvenci a grafický diagram zátěže. Tepová frekvence je snímána buď zabudovanými snímači nebo hrudním pásem. Uživatel si může vybrat celkem z 10 programů. Mezi ně patří rychlý start, 3 cílové programy (čas, vzdálenost, kalorie), 2 programy dle tepové frekvence (TF - úroveň TF, interval TF), náhodný program, úrovňový a rychlostní intervalový program. Manuální program je samozřejmostí. Součástí ovládacího panelu je rovněž dobíjecí USB slot.   Klíčové vlastnosti: profesionální alternativa stepperu simulace chůze do schodů s širokým rozsahem intenzity zátěže velmi robustní konstrukce a spolehlivý AC motor postranní madla pro dopomoc a vyšší bezpečnost protiskluzová úprava schodů přehledný podsvícený displej s intuitivním ovládáním Cardio neboli HRC program: stroj zvyšuje nebo snižuje zátěž tak, aby uživatel byl neustále v optimální zóně tepové frekvence počítač zobrazuje: úroveň cvičení, spálené kalorie, čas, vzdálenost, rychlost, tepová frekvence, diagram zátěže Technický popis: Nosnost 180 kg Minimální počet schodů 3 Počet stupňů zátěže 20 Počet programů 10 Rychlost 20 - 140 schodů/min. Výška schodu 19 cm Hloubka schodu 24,6 cm Šířka schodů 53 cm Přijímač hrudního pásu ano, pro nekódovaný analogový 5kHz signál doporučujeme Sigma 5kHz (dosah 1 metr, s možností výměny baterie) nebo Polar T34 (dosah 4 m, bez možnosti výměny baterie) Hrudní pás součástí balení ne Držák na lahev ano Transportní kolečka ano Rozměry v214 cm x š100 cm x d156 cm Rozměry balení d154 x š112 x v112 cm Hmotnost 231 kg Motor 2.0 AC Napájení 220-240V Kategorie S (dle EN957) Použití komerční, klubové, domácí


 • inSPORTline Bailar
  inSPORTline Bailar

  Stepper inSPORTline Bailar patří mezi základní domácí cvičební pomůcky pro posílení vnitřních a vnějších částí..

  4790 Kč
 • inSPORTline Cylina
  inSPORTline Cylina

  Malý, lehký, účelný – takový je mini stepper inSPORTline Cylina. Díky této šikovné, odolné a navíc krásné pomůcce se v českých..

  1190 Kč
 • Spartan Mini
  Spartan Mini

  Mini Stepper Spartan s nastavitelnou výškou kroku vás dostane do kondice. Vestavěný computer zobrazuje čas cvičení, počet kroků a spotřebu..

  1890 Kč
 • inSPORTline Skeleton
  inSPORTline Skeleton

  Twist stepper inSPORTline Skeleton je stroj s velmi stabilní konstrukcí s pevnými rukojeťmi doplněnými o vestavěné snímače tepové..

  8990 Kč
 • inSPORTline PowerStrap
  inSPORTline PowerStrap

  Trhačky inSPORTline PowerStrap jsou omotávkové řemínky, které jsou vyrobeny z kvalitního polyesteru o rozměrech 38 x 37 cm. Trhačky..

  579 Kč
 • inSPORTline NeoHook
  inSPORTline NeoHook

  Vzpěračské háky inSPORTline Neohook neoprenové jsou užitečnou pomůckou na zápěstí při silových disciplínách. Jedná se o ocelový hák..

  359 Kč
 • inSPORTline Powerbrace
  inSPORTline Powerbrace

  Vzpěračský pás inSPORTline Powerbrace je vyroben z kombinace nylonu, sametu a materiálu EVA s velmi pevnou strukturou, který perfektně..

  629 Kč
 • inSPORTline Stronglift S
  inSPORTline Stronglift S

  Vzpěračský pás inSPORTline Stronglift je vyroben z polyethylenu s velmi pevnou strukturou, která perfektně zpevňuje dolní část zad a..

  539 Kč
 • inSPORTline Stronglift M
  inSPORTline Stronglift M

  Vzpěračský pás inSPORTline Stronglift je vyroben z polyethylenu s velmi pevnou strukturou, která perfektně zpevňuje dolní část zad a..

  539 KčObjevte: Steppery V sekci sport | fitness je možné objevit insportline profistair!
© 2022 Kontakt