InSPORTline Ruberton 1,25 Kg Olympijský

inSPORTline Ruberton 1,25 kg olympijský

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:199 Kč
inSPORTline Ruberton 1,25 kg olympijský 5 (100%) 30 hodnocení

Pogumovaný olympijský kotouč inSPORTline Ruberton 1,25 kg je kvalitní ocelový kotouč s dodatečnou ochranou. Povrch kotouče je pokryt vrstvou kvalitní gumy s vysokou odolností proti nárazům a oděrkám. Disponuje dvěma úchopy po stranách a lze jej tak využít i jako činku, případně jako zátěž při shybech při použití fitness pásu s řetězem. Rovněž se díky těmto úchopům s kotoučem mnohem lépe manipuluje. Díky těmto vlastnostem je pogumovaný olympijský kotouč inSPORTline Ruberton perfektní volbou do domácích, klubových i profesionálních posiloven.Technický popis: pro vzpěračské tyče a hřídele o průměru 50 mm (olympijské) kvalitní ocelový kotouč s dodatečnou ochranou pogumováním dva praktické úchopy po stranách možno využít i jako samostatnou činku či zátěž okolo pasu dlouhá životnost a zvýšená ochrana proti nárazům a oděrkám materiál: ocel, guma hmotnost: 1,25 kg průměr kotouče: 18 cm šířka kotouče: 2,5 cm


 • inSPORTline Ruberton 25 kg
  inSPORTline Ruberton 25 kg

  Pogumovaný kotouč inSPORTline Ruberton 25 kg je kvalitní ocelový kotouč s dodatečnou ochranou. Povrch kotouče je pokryt vrstvou kvalitní gumy..

  2890 Kč
 • inSPORTline Ruberton 15 kg
  inSPORTline Ruberton 15 kg

  Pogumovaný kotouč inSPORTline Ruberton 15 kg je kvalitní ocelový kotouč s dodatečnou ochranou. Povrch kotouče je pokryt vrstvou kvalitní gumy..

  1890 KčObjevte: Závaží k činkám V sekci sport | fitness | Činky a příslušenství je možné objevit insportline ruberton 1,25 kg olympijský!
© 2021 Kontakt