InSPORTline Ruberton 5 Kg Olympijský

inSPORTline Ruberton 5 kg olympijský

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:619 Kč
inSPORTline Ruberton 5 kg olympijský 3,25 (65%) 21 hodnocení

Pogumovaný olympijský kotouč inSPORTline Ruberton 5 kg je kvalitní ocelový kotouč s dodatečnou ochranou. Povrch kotouče je pokryt vrstvou kvalitní gumy s vysokou odolností proti nárazům a oděrkám. Disponuje dvěma úchopy po stranách a lze jej tak využít i jako činku, případně jako zátěž při shybech při použití fitness pásu s řetězem. Rovněž se díky těmto úchopům s kotoučem mnohem lépe manipuluje. Díky těmto vlastnostem je pogumovaný olympijský kotouč inSPORTline Ruberton perfektní volbou do domácích, klubových i profesionálních posiloven.Technický popis: pro vzpěračské tyče a hřídele o průměru 50 mm (olympijské) kvalitní ocelový kotouč s dodatečnou ochranou pogumováním dva praktické úchopy po stranách možno využít i jako samostatnou činku či zátěž okolo pasu dlouhá životnost a zvýšená ochrana proti nárazům a oděrkám materiál: ocel, guma hmotnost: 5 kg průměr kotouče: 23 cm šířka kotouče: 4 cm


 • inSPORTline Ruberton 1,25 kg olympijská sada
  inSPORTline Ruberton 1,25 kg olympijská sada

  Sada olympijských pogumovaných kotoučů inSPORTline Ruberton 1,25-25 kg je cenově zvýhodněný kompletní set kvalitních kotoučů s otvorem..

  15990 Kč
 • inSPORTline Ruberton 1,25-25 kg
  inSPORTline Ruberton 1,25-25 kg

  Sada pogumovaných kotoučů inSPORTline Ruberton 1,25-25 kg je cenově zvýhodněný kompletní set kvalitních kotoučů s otvorem pro hřídele a..

  15990 Kč
 • inSPORTline Ruberton 20 kg olympijský
  inSPORTline Ruberton 20 kg olympijský

  Pogumovaný olympijský kotouč inSPORTline Ruberton 20 kg je kvalitní ocelový kotouč s dodatečnou ochranou. Povrch kotouče je pokryt vrstvou..

  2290 Kč
 • inSPORTline Ruberton 15 kg olympijský
  inSPORTline Ruberton 15 kg olympijský

  Pogumovaný olympijský kotouč inSPORTline Ruberton 15 kg je kvalitní ocelový kotouč s dodatečnou ochranou. Povrch kotouče je pokryt vrstvou..

  1890 Kč
 • inSPORTline Ruberton 10 kg olympijský
  inSPORTline Ruberton 10 kg olympijský

  Pogumovaný olympijský kotouč inSPORTline Ruberton 10 kg je kvalitní ocelový kotouč s dodatečnou ochranou. Povrch kotouče je pokryt vrstvou..

  1290 Kč
 • inSPORTline Ruberton 5 kg olympijský
  inSPORTline Ruberton 5 kg olympijský

  Pogumovaný olympijský kotouč inSPORTline Ruberton 5 kg je kvalitní ocelový kotouč s dodatečnou ochranou. Povrch kotouče je pokryt vrstvou..

  619 Kč
 • inSPORTline Ruberton 2,5 kg olympijský
  inSPORTline Ruberton 2,5 kg olympijský

  Pogumovaný olympijský kotouč inSPORTline Ruberton 2,5 kg je kvalitní ocelový kotouč s dodatečnou ochranou. Povrch kotouče je pokryt vrstvou..

  319 Kč
 • inSPORTline Ruberton 1,25 kg olympijský
  inSPORTline Ruberton 1,25 kg olympijský

  Pogumovaný olympijský kotouč inSPORTline Ruberton 1,25 kg je kvalitní ocelový kotouč s dodatečnou ochranou. Povrch kotouče je pokryt vrstvou..

  199 Kč
 • inSPORTline Ruberton 20 kg
  inSPORTline Ruberton 20 kg

  Pogumovaný kotouč inSPORTline Ruberton 20 kg je kvalitní ocelový kotouč s dodatečnou ochranou. Povrch kotouče je pokryt vrstvou kvalitní gumy..

  2490 Kč
 • inSPORTline Ruberton 15 kg
  inSPORTline Ruberton 15 kg

  Pogumovaný kotouč inSPORTline Ruberton 15 kg je kvalitní ocelový kotouč s dodatečnou ochranou. Povrch kotouče je pokryt vrstvou kvalitní gumy..

  1890 KčObjevte: Závaží k činkám V sekci sport | fitness | Činky a příslušenství je možné objevit insportline ruberton 5 kg olympijský!
© 2021 Kontakt