InSPORTline Sestava Strojů Pro Kruhový Trénink - černá

inSPORTline Sestava strojů pro kruhový trénink - černá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:144790 Kč
inSPORTline Sestava strojů pro kruhový trénink - černá 3,25 (65%) 29 hodnocení

Kompletní sestava pro kruhový trénink Hydraulic-Line je sada 10 posilovacích strojů určených k systematickému a velice efektivnímu posilování svalů celého těla. Jednotlivé stroje jsou zařazeny do této sady tak, aby docházelo k postupnému posilování izolovaných svalových partií. Sada posilovacích strojů pro kruhový trénink Hydraulic-Line pracuje na principu hydraulického odporu a všechny posilovací stroje sady Hydraulic-Line jsou ergonomicky navrženy tak, aby nedocházelo k zatěžování kloubního aparátu a jsou tak velice vhodné pro rekonvalescenční využití i každodenní intenzivní posilování v komerčních zařízeních. Robustní konstrukce svařovaná ze všech stran, široké polstrování odolné proti vlhkosti i kvalitní povrchová úprava rámu se zvýšenou odolností proti poškrábání a odlupování jsou vlastnosti, které řadí tuto sadu kruhového tréninku Hydraulic-Line mezi špičkové komerčně laděné posilovací soustavy.Technický popis: sada 10 dílčích posilovacích strojů široké polstrování odolné proti vlhkosti a potu kvalitní robustní konstrukce strojů svařovaná ze všech čtyř stran povrchová úprava rámu se zvýšenou odolností proti odlupování a poškrábání nulový počáteční odpor umožňující snazší započetí pohybu 6 úrovní obtížnosti nastavitelných pomocí hydraulických tlumičů posilování na strojích nezatěžuje klouby velmi vhodné pro rekonvalescenční účely určeno ke komerčnímu využití a intenzivnímu posilování vyrobeno z odolných a zdravotně nezávadných materiálů vhodné pro všechny věkové i výkonnostní kategorie uživatelů nosnost celé série: 120 kg Sada obsahuje: IN2734 Posilovač hrudních svalů - Hydraulicline CEO200 IN2735 Posilovač hrudních svalů - Hydraulicline CPB300 IN2736 Posilovač bicepsů - Hydraulicline CBC400 IN2737 Posilovač nohou - Hydraulicline CLE500 IN2738 Posilovač stehen a lýtek - Hydraulicline CLP600 IN2739 Posilovač tricepsů - Hydraulicline CAC700 IN2740 Posilovač prsních svalů - Hydraulicline CPD800 IN2741 Posilovač ramen - Hydraulicline CSP900 IN2742 Posilovač břicha - Hydraulicline CAB1000 IN2743 Posilovač stehen - Hydraulicline CTH1100


 • Spartan hrazda do dveří Spartan
  Spartan hrazda do dveří Spartan

  Univerzální hrazda do dveří Spartan pro posilování zádových partií, břicha i paží. Ideální pro pravidelné i občasné posilování..

  590 Kč
 • inSPORTline AB Shaper
  inSPORTline AB Shaper

  Posilovač břišních svalů inSPORTline AB Shaper je efektivní pomůcka na posílení břišních svalů, ke zvýšení tělesné kondice a k..

  1290 Kč
 • inSPORTline LCR1103
  inSPORTline LCR1103

  Nástěnná hrazda inSPORTline LCR1103 je univerzální hrazda pro posilování zádových partií, břicha i paží za pomoci přítahů. Díky..

  1049 Kč
 • Steelflex Sestava strojů pro kruhový trénink
  Steelflex Sestava strojů pro kruhový trénink

  Kompletní sestava pro kruhový trénink Steelflex PlateLoad je sada 10 posilovacích strojů určených k systematickému a velice efektivnímu..

  222990 Kč
 • inSPORTline Power Tower
  inSPORTline Power Tower

  Multifunkční hrazda inSPORTline Power Tower je ideální pomocník pro posilování vlastní hmotností. Spodní madla umožňují cvičení..

  6790 KčObjevte: Posilovací stroje V sekci sport | fitness je možné objevit insportline sestava strojů pro kruhový trénink - černá!
© 2021 Kontakt