InSPORTline Slam Ball 1 Kg

inSPORTline Slam Ball 1 kg

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:329 Kč
inSPORTline Slam Ball 1 kg 2,75 (55%) 24 hodnocení

Medicimbal inSPORTline Slam Ball 1 kg je ideální pomůcka na workout, skupinové posilování, rozvoj dynamické síly, rychlosti a přesnosti. Tento vrhací balon má gumový protiskluzový povrch, jeho výplň tvoří písek. Písek není až "po okraj" a v míči se při pohybu přelévá, což zvyšuje obtížnost při tréninku, ale zároveň zvyšuje jeho efektivitu. Na povrchu jsou po obvodu vystouplé protiskluzové prvky, díky kterým se balon lépe chytá i vrhá. Míč disponuje velkým označením pro lepší rozeznání hmotnosti. Díky těmto vlastnostem je medicineball inSPORTline Slam Ball oblíbenou pomůckou pro funkční trénink.Technický popis: workoutová cvičební pomůcka pro funkční trénink vhodný pro skupinová cvičení ideální pro rozvoj výbušnosti, dynamické síly, rychlosti a přesnosti slouží i pro zábavné zpestření tréninku vybaven protiskluzovými prvky pro lepší manipulaci možnost regulovat nahuštění pumpičkou s jehlou (není součástí balení) materiál: guma výplň: písek hmotnost: 1 kg průměr: cca 12,5 cm Příklady cviků: přihrávka od hrudníku přehoz ve stoje vrh jednou rukou rotace vpřed hod kládou jednoduchá rotace dřep s výskokem s balonem na hlavě hod kládou vzad


 • inSPORTline MB63 - 6kg
  inSPORTline MB63 - 6kg

  Medicimbal inSPORTline MB63 - 6kg se schopností odskoku je vyroben z kvalitního pryžového materiálu, který má protiskluzové vlastnosti, a lze..

  1590 Kč
 • inSPORTline MB63 - 5kg
  inSPORTline MB63 - 5kg

  Medicimbal inSPORTline MB63 - 5kg se schopností odskoku je vyroben z kvalitního pryžového materiálu, která má protiskluzové vlastnosti a lze..

  1390 Kč
 • inSPORTline MB63 - 4kg
  inSPORTline MB63 - 4kg

  Medicimbal inSPORTline MB63 - 4kg se schopností odskoku je vyroben z kvalitního pryžového materiálu, která má protiskluzové vlastnosti, a lze..

  1149 Kč
 • inSPORTline MB63 - 3kg
  inSPORTline MB63 - 3kg

  Medicimbal inSPORTline MB63 - 3kg se schopností odskoku je vyroben z kvalitního pryžového materiálu, který má protiskluzové vlastnosti a lze..

  999 Kč
 • inSPORTline Walbal 12kg
  inSPORTline Walbal 12kg

  Posilovací míč inSPORTline Walbal 12kg je kombinací klasického medicinbalu a speciálně upraveného míče pro posilování. Posilovací míč..

  1690 Kč
 • inSPORTline Walbal 10kg
  inSPORTline Walbal 10kg

  Posilovací míč inSPORTline Walbal 10kg je kombinací klasického medicinbalu a speciálně upraveného míče pro posilování. Posilovací míč..

  1590 KčObjevte: Medicinbaly V sekci sport | fitness je možné objevit insportline slam ball 1 kg!
© 2021 Kontakt