InSPORTline VB76 - S Magnety

inSPORTline VB76 - s magnety

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Míčové sporty
Dodavatel:inSPORTline
Cena:779 Kč
inSPORTline VB76 - s magnety 5 (100%) 22 hodnocení

Trenérská deska na volejbal inSPORTline VB76 s magnety je nezbytnou součástí výbavy každého trenéra v nižších soutěžích i v nejvyšších ligách. Na desku pomocí přiloženého popisovače snadno a přehledně zakreslíte jakoukoliv akci, kterou po svých svěřencích požadujete. Při ukázkách pomůže i sada celkem 12 magnetů ve dvou barvách, kterou naleznete v balení. Každý hráč tak má svůj magnet. Oboustranné provedení taktické desky zajišťuje jak zobrazení celého hřiště, tak podrobnější zobrazení poloviny hrací plochy pro přehlednější nákresy a lepší plánování situací u sítě. Deska je opatřena pevným kovovým klipem na všechny potřebné dokumenty a očkem na zavěšení při nepoužívání. Součástí balení je i černý fix s mazacím uzávěrem, díky kterému desku snadno vyčistíte nebo nákresy přetvoříte. Samotný uzávěr je také magnetický, takže si popisovač k desce snadno přichytíte a nikde jej neztratíte. Trenérská deska na basketbal inSPORTline SC71 je ideálním prostředkem pro nácvik různých signálů při tréninku i pro reakci na aktuální dění při samotném zápase.Technický popis: oboustranné provedení velká, přehledná hrací plocha odolný plast pevný kovový klip  očko na zavěšení vhodné pro tréninky i samotné zápasy papírový sešit pro plánování s 15 listy fix s mazacím a magnetickým uzávěrem součástí balení 12 magnetů ve dvou barvách součástí balení rozměry: 38 x 24,5 cm rozměry hrací plochy: 30 x 22,5 cm hmotnost: 480 g doporučujeme používat popisovače určené na bílé tabule


 • Spartan Volejbal míč Indoor
  Spartan Volejbal míč Indoor

  Spartan Indoor je klasický volejbalový míč lepený z 18 dílů syntetické kůže. Jeho hmotnost 260-280 g a obvod 65-67 cm jej řadí do..

  390 Kč
 • Spartan Outside Beach
  Spartan Outside Beach

  Volejbalový míč SPARTAN Beach Outside je určen pro venkovní použití v písku a na trávě. Při používání na zpevněných plochách může..

  469 Kč
 • Spartan míč Spartan Beachcamp modrá
  Spartan míč Spartan Beachcamp modrá

  Volejbalový míč Spartan Beachcamp je určen pro venkovní použití na písku. Při používání na zpevněných plochách může dojít k..

  399 Kč
 • Spartan Hawai
  Spartan Hawai

  Volejbalový míč SPARTAN Beach Hawai je určen pro venkovní použití v písku a na trávě. Při používání na zpevněných plochách může..

  329 Kč
 • inSPORTline WH174 - s držákem na prsty
  inSPORTline WH174 - s držákem na prsty

  Plastová píšťalka inSPORTline WH174 najde své uplatnění během sportovních aktivit, při kterých je nutné rozhodovat průběh utkání,..

  59 Kč
 • inSPORTline WH175
  inSPORTline WH175

  Kovová píšťalka inSPORTline WH175 najde své uplatnění během sportovních aktivit, při kterých je nutné rozhodovat průběh utkání,..

  149 Kč
 • inSPORTline WH162
  inSPORTline WH162

  Kovová píšťalka inSPORTline WH162 najde své uplatnění během sportovních aktivit, při kterých je nutné rozhodovat průběh utkání,..

  99 KčObjevte: Volejbalové doplňky V sekci sport | míčové sporty | volejbal je možné objevit insportline vb76 - s magnety!
© 2021 Kontakt