InSPORTline Walbal 12kg

inSPORTline Walbal 12kg

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:inSPORTline
Cena:1690 Kč
inSPORTline Walbal 12kg 5 (100%) 25 hodnocení

Posilovací míč inSPORTline Walbal 12kg je kombinací klasického medicinbalu a speciálně upraveného míče pro posilování. Posilovací míč je vyroben ze syntetické kůže, která je odolná proti vlhkosti. Díky tomu lze provádět různá cvičení jak v interiérovém prostředí, tak ve venkovním prostředí. Konstrukce a provedení míče zajišťuje, aby zůstal tvarově stejný, stabilní a vyvážený i po několikanásobných nárazech či dopadech. Oka na straně umožňují připojení lana nebo gumy, díky čemuž získává míč nový rozměr. Posilovací míč inSPORTline Walbal 12kg slouží ke zvyšování fyzické kondice, nabírání svalové hmoty nebo k celkovému posilování vlastní hmotností, známo jako crosfit cvičení. Taktéž může být využíván jako pomůcka pro rekonvalescenční účely.Technický popis: kombinace medicinbalu a posilovacího míče odolnost proti vlhkosti široka škála proveditelných cviků propracovaná konstrukce zajišťující stálý tvar a stabilitu oka na straně pro uchycení lana či gumy slouží k zvyšování fyzické kondice, svalové hmoty materiál: syntetická kůže výplň: látka průměr: 35 cm hmotnost: 12 kg určené do vnitřního i venkovního prostředí vhodné pro posílení celého těla, pro rekonvalescenční účely 


 • SportKO Medbol 12kg
  SportKO Medbol 12kg

  Medicinbal SportKO Medbol 12kg je prémiový medicinbal vyrobený z pravé kůže. Ta spolu s pevnými švy zaručuje vysokou odolnost a dlouhou..

  1649 Kč
 • SportKO Medbol 10kg
  SportKO Medbol 10kg

  Medicinbal SportKO Medbol 10kg je prémiový medicinbal vyrobený z pravé kůže. Ta spolu s pevnými švy zaručuje vysokou odolnost a dlouhou..

  1649 Kč
 • inSPORTline Grab Me 6 kg
  inSPORTline Grab Me 6 kg

  Medicineball s úchopy inSPORTline Grab Me 6 kg je vyroben z kvalitního pryžového materiálu, který má protiskluzové vlastnosti a lze jej tak..

  649 Kč
 • inSPORTline Grab Me 5 kg
  inSPORTline Grab Me 5 kg

  Medicineball s úchopy inSPORTline Grab Me 5 kg je vyroben z kvalitního pryžového materiálu, který má protiskluzové vlastnosti a lze jej tak..

  629 Kč
 • inSPORTline Grab Me 4 kg
  inSPORTline Grab Me 4 kg

  Medicineball s úchopy inSPORTline Grab Me 4 kg je vyroben z kvalitního pryžového materiálu, který má protiskluzové vlastnosti a lze jej tak..

  569 KčObjevte: Medicinbaly V sekci sport | fitness je možné objevit insportline walbal 12kg!
© 2021 Kontakt